baneris leidinys

Marijampolės regiono plėtros tarybos posėdyje dalyvavęs Marijampolės profesinio rengimo centro direktorius Gražvydas Juodišius pasidžiaugė, kad 2020-ieji buvo sėkmingi  – vietoj planuotų priimti 1044 mokinių buvo priimta 1070.

Pranešime spaudai skelbiama, kad tarp stojančiųjų dominavo inžinerinės bei architektūros specialybės. Taip pat surinktos dvi grupės (23 mokiniai) naujai mechatroniko specialybei. Šios specialybės pastiprinimui parengta paraiška įrangos įsigijimui. Pranešėjas teigė, kad reikėjo didinti stojimo kvotas tokioms specialybėms kaip architektūra ir statyba, nes stojančiųjų buvo labai daug. Pristatydamas 2021 metų stojimo planą, G. Juodišius pabrėžė, kad numatoma priimti 1213 stojančiųjų. Didžiausi skaičiai numatomi tokioms pačioms specialybėms kaip ir šiais metais.
 
Papildydamas Marijampolės profesinio rengimo centro direktoriaus pranešimą, pasisakė VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovas Aivaras Katinas. Jis taip pat pasidžiaugė, kad Marijampolės profesinio rengimo centras, atsižvelgdamas į gamyboje ir pramonėje didėjantį skaitmenizavimą ir automatizavimą, sukomplektavo mechatronikos specialybės grupes ir toliau dirba šia linkme.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos