baneris leidinys

Lapkričio 10-ąją, minėdamas Tarptautinės žmogaus teisių dienos 70-metį, Lietuvos socialdemokratų jaunimo sąjungos (LSDJS) Šakių rajono skyrius surengė virtualų protmūšį. Jame dalyvavo šeši organizacijos nariai, tačiau ne visi iš jų protmūšį žaidė iki pabaigos.

Trimis etapais organizuoto protmūšio, kurio tema „Ar įmanoma sukurti geresnį post-pandemijos pasaulį?“, buvo paliestos aktualiausios temos – rasinė ir socialinė diskriminacija, bendruomeniškumas bei klimato kaitos problemos. Protmūšio dalyviai iš viso turėjo atsakyti į 30 klausimų, o dauguma iš jų buvo su teisingo atsakymo užuominomis. Didžioji dalis klausimų buvo sudaryti tokiu principu: pateikiamas sakinys su praleistu žodžiu X, kurį reikia įvardyti. Daugiausia taškų buvo galima surinkti žaidimo turo pabaigose teisingai atsakius į grandinėlės tipo klausimą.
 
Nė vienas iš protmūšio klausimų neturėjo atsakymo variantų. Kiekvienam klausimui atsakyti buvo skiriama viena minutė, o teisingą atsakymą reikėjo įrašyti į elektroninės anketos formą, kurią kiekvienas dalyvis turėjo pateikti patikrinimui po kiekvieno žaidimo etapo.

Protmūšį, surinkusi daugiausiai taškų, laimėjo Gustė Žukauskaitė.

Rimantas Puidokas

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos