baneris leidinys

Be vakcinavimo ir su tuo susijusių klausimų, švietimo įstaigų vadovų pasitarimo metu ugdymo įstaigų vadovai apžvelgė, koks yra lankančių mokyklą vaikų, turinčių mokymosi problemų ir Vaiko gerovės komisijos pakviestų į mokyklas, skaičius.

Jei vienose mokyklose mokosi visi, kitose – tik pusė ir mažiau. Vienintelę Lekėčių mokyklą-daugiafunkcį centrą lanko visi 12 mokinių, pavyzdžiui, į Lukšių Vinco Grybo gimnaziją iš 27 ją turinčių lankyti mokinių praėjusią savaitę atvyko 16.
 
Kaip pastebi mokytojai, daugelis mokinių, pakviestų į mokyklą mokytis, pagerino savo ugdymo rezultatus.

Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė pabrėžė, kad jie norėtų daugiau mokinių pasikviesti mokytis į mokyklą, tačiau iškyla susisiekimo problema.

Mišriu būdu dirba Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras. Pasak įstaigos vadovės Birutės Navikienės, pedagogai pavargo, darbo krūvis padvigubėjo, kuomet dėmesį reikia skirti ir klasėje, ir nuotolyje dirbantiems. Todėl planuoja atsisakyti nuotolinio ugdymo ir kviesti mokinius į mokyklą.

„Atsisakiusių lankyti mokyklą kol kas nėra. Dviem mokiniams leisime vėl mokytis namuose, labai pasistengė, sąžiningai atlieka užduotis. Matome, kad gali mokytis, matyt, to stumtelėjimo reikėjo. Tiesa, vienas atėjęs į mokyklą labai protestuoja, vienas atėjęs – miega, turim visokių...“ – pasakojo vienos ugdymo įstaigos vadovė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos