baneris leidinys

Kas savaitiniame švietimo įstaigų vadovų pasitarime kalbėtasi, ar mokantis nuotoliniu būdu nepamirštos prevencinės programos. Mokykloms iškritęs sniegas ir šaltis, laimei, didelės žalos nepridarė.

Greičiausiai, kaip buvo kalbama, nuo vasario pabaigos prie kontaktinio mokymosi moksleiviai negrįš, rajono vicemeras Darius Jakavičius svarstė, kad galbūt bus leidžiama atskiroms savivaldybėms nuo vasario 22 d. startuoti su pradiniu ugdymu.
 
„Matau Kriūkų mokyklos vadovę, kuri sakytų – seniai jau reikėjo taip daryti, bet kol kas tokio leidimo nėra. Tik kalbama, kad laisvinti vieną kitą savivaldybę. Ir pas mus dėl Covid-19 susirgimų truputėlį geresnė situacija yra“, – kalbėjo vicemeras.

Vis dar kyla diskusijų dėl prasidėjusio pedagogų testavimo ir skiepijimo, vicemeras ragino įstaigų vadovus kalbėtis su pedagogais ir savo įstaigų darbuotojais.

„Kiek yra senjorų, kurie laukia skiepo. Pedagogams yra galimybė gauti skiepą, bet jie sako – ne, man jo dabar nereikia. O kas atsitiktų, jeigu, pradėjus kontaktinį ugdymą, būtent tas žmogus susirgo ir užkrėtė vaikus, nors jisai galėjo prieš dvi savaites pasiskiepyti? Visi mes norime greičiau sugrįžti prie kontaktinio ugdymo, bet turime tam pasiruošti“, – kalbėjo vicemeras.

Švietimo įstaigų vadovai pasidalino informacija, kaip mokyklos, nors ugdymas vyksta nuotoliniu būdu, įgyvendina prevencines programas.

„Manau, kad vaikams ir paaugliams didžiausia problema, kad jie netenka galimybės bendrauti. Ir kokį renginį dabar bedarytumėm, galimybės bendrauti mažoka“, – svarstė Šakių „Žiburio“ gimnazijos direktorė Jūratė Mozūraitienė.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Demenius teiravosi įstaigų vadovų, kaip susitvarko su gausiu sniegu, ar šaltis nepridarė didesnės žalos. Pasak kalbėjusių įstaigų vadovų, problemų kol kas nebuvo.

„Noriu padėkoti Šakių seniūnui Daliui Jasevičiui, kiek kreipiausi, visuomet padėjo ir du dideli kiemai buvo nustumdyti“, – pasakojo Šakių „Varpo“ mokyklos laikinasis vadovas Darius Šlėderis.

Pasiteiravus įstaigų vadovų, ar ugdant nuotoliniu būdu mokiniai nėra blokuojami ar išmetami iš pamokų, direktoriai sakė, kad pasitaikė tik pavieniai atvejai. Vicemeras šiuo klausimu turėjo pastabų „Varpo“ laikinajam vadovui.

„Buvo „Varpo“ mokyklos bendruomenės tėvų nuogąstavimas, kad masiškai išmetinėjami mokiniai iš pamokų. Šitą problemą turėtumėte išspręsti, gal čia kažkokia sistemos spraga. Ir dar, ar tikrai sąžiningai visi mokytojai veda klasių valandėles?“ – teiravosi vicemeras.

Į tokį vicemero pastebėjimą, D. Šlėderis atsakė, kad mokyklai nėra žinomos išvardytos problemos, jei būtų žinoma, jas spręstų.

Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro laikinoji vadovė Nijolė Anankaitė užsiminė, kad įstaigai labai reikia naujo mokyklinio autobuso, kadangi remontas atsiėjo labai brangiai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos