baneris leidinys

Praėjusių metų pabaigoje startavo nauja Šakių rajono Švietimo pagalbos tarnybos (Šakių ŠPT) komanda, kuri praėjus keliems mėnesiams gali pasigirti naujais darbais.

Viena komandos narių – neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinatorė Tatjana Vrubliauskienė, ji atsakinga už rajono institucijų vykdomą suaugusiųjų švietimo koordinavimą, vadovauja rajono suaugusiųjų švietimo veiklos planų, programų, projektų rengimui ir jų vykdymui. Jos uždavinys – organizuoti gerosios suaugusiųjų švietimo patirties sklaidos renginius rajone, rengti ir teikti savivaldybės tarybai tvirtinti neformaliojo suaugusiųjų švietimo plėtros veiksmų planą, kurti suaugusiųjų švietimo veiklos sistemą rajone, organizuoti suaugusiųjų kvalifikacijos tobulinimo(si) ir mokymo(si) renginius.
 
Kitos naujos komandos narės – andragogės Inga Sorakienė ir Danutė Aniulienė – atsakingos už metodinę mokytojų veiklą. Jų uždavinys skatinti metodinį ir dalykinį mokytojų bendradarbiavimą, skleisti pedagogines ir metodines naujoves, dalintis gerąja pedagogine patirtimi, tobulinti mokytojų profesinį meistriškumą, užtikrinantį ugdymo proceso organizavimo kokybę, mokyklos bendruomenės telkimą.

Šakių ŠPT bendradarbiauja su Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centru ir skatina ne tik kviesti įvairius lektorius, bet ir patiems rajono mokytojams organizuoti trumpuosius seminarus arba 40 valandų trukmės programas.

„Juk daugelis rajono mokytojų turi didžiulę patirtį, yra kūrybingi, nuolat domisi naujovėmis ir taiko jas savo pamokose. Šiuo tikslu visų metodinių būrelių pirmininkai apsvarstė savo planuojamas veiklas, aptarė, kaip tikslingai ir produktyviai išnaudoti nuotolinio mokymosi galimybes, kaip pasimokyti vieniems iš kitų“, – rašoma Šakių ŠPT pranešime ir vardijama, kad viename nuotoliniame seminare dalyvavo 11 etikos metodinio būrelio dalyvių ir pirmininkė Odeta Vasiliauskaitė, kitąkart rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų metodinio būreliai nariai dalyvavo nuotoliniame būrelio pasitarime ir aptarė, su kokiais sunkumais susiduria dirbdamos karantino metu, susipažino su Šakių ŠPT veikla. Susitikimo metu taip pat aptartos pedagogų gerosios patirties bei bendradarbiavimo galimybės. Seminare „Meninis ugdymas, pedagogų patirtys, pokyčių galimybės ir perspektyvos“ dalyvavo 32 klausytojai, prisijungė kolegos iš Šiaulių, Kretingos, Pasvalio, Panevėžio.

Į pasitarimą jungėsi ir aktualijas apžvelgė ir rajono pradinio ugdymo pedagogų metodinio būrelio nariai.

„Džiugu, kad Šakių rajono mokytojai noriai dalijasi patirtimi, stengiasi tobulėti, ieško naujų idėjų, temų, domisi aktualijomis“, – sako Šakių ŠPT komanda.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos