baneris leidinys

Švietimo įstaigų vadovų pasitarimo metu buvo išsakyta savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus pozicija – prasidėjus birželio mėnesiui mokyklose nenutraukti ugdymo proceso, pirmosiomis dienomis dar turėtų vykti pamokos, o ne projektinė ir kita užklasinė veikla.

Pirmiausiai dėmesį į tai ragino atkreipti skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, kalbėjęs, kad galbūt kartais tėvus pasiekianti informacija nėra tiksli, nes manoma esą birželį pamokos jau nevyks, tik kita papildoma veikla. Galbūt todėl, svarstė vedėjas, tėvai ir nėra už vaikų grįžimą į mokyklas, nes galvoja, kad liko mokytis kelios savaitės, neva jau neapsimoka, tačiau jis su ugdymo proceso užbaigimu ragino neskubėti.
 
„Ko jau ko, bet pamokų šiais metais nebus per daug“, – vedėjui pritarė skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Demenius.

Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro laikinoji vadovė Nijolė Anankaitė svarstė, kad dėl mokslo metų užbaigimo daugmaž vienodos pozicijos turėtų laikytis visos mokyklos.

„Reikėtų susitarti, nes vaikai tarpusavy pasikalba, paskui sako, kad vienoj ar kitoj mokykloj pamokos jau nevyksta, o pas mus dar vyksta“, – mintimis dalijosi laikinoji direktorė.

„Mes planuojam, kad iki birželio 11 dienos penktoms–aštuntoms klasėms bus pamokinė veikla, dar kita savaitė – projektinė veikla, žygiai ar ekskursijos, jeigu tokios galimybės bus. Pradinukai irgi pirmą savaitę dirba, paskui integruotos, pagal mūsų skaičiavimus išeina iki birželio 11 d.“, – posėdžio metu kalbėjo Kriūkų mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė, Lilija Liutvinienė, laikinai vadovaujanti ir Lekėčių mokyklai-daugiafunkciam centrui.

Lukšių gimnazijos direktorė Nijolė Šapolienė irgi kalbėjo, kad pirmosiomis birželio mėnesio savaitėmis vyks pamokos, o ugdomosios veiklos valandos dažnu atveju jau ir išnaudotos.

Tad pagal skirtingų mokyklų planus 5–8 klasės mokslo metus nebaigs anksčiau nei birželio 18 dieną, pradinukai į mokyklas turėtų eiti iki birželio 11 dienos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos