baneris leidinys

Savivaldybės taryba išimties tvarka Šakių „Varpo“ mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyriuje šiais mokslo metais leido komplektuoti jungtinę 1–3 klasę, kurioje mokysis septyni mokiniai. Tiesa, išimčių yra ir kitose mokyklose.

Jau anksčiau rašėme, kad tik prasidėjus mokslo metams atsisakė Slavikuose ketinusi dirbti pedagogė, tad visas keturias pradinukų klases ėmėsi mokyti viena mokytoja. Be to, sumažėjus planuotam mokinių skaičiui nesusidaro komplektui reikalingas mokinių skaičius. Savivaldybės vicemeras Darius Jakavičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas bei „Varpo“ mokyklos direktorius Mindaugas Venckūnas situacijos vyko aptarti į vietą, susitiko su pradinukų tėvais, kurie kiek įmanoma nori išlaikyti skyrių vietoje, nesvarbu, kad mokiniai mokosi jungtinėje klasėje, nesvarbu, kad jiems žadėtas mokinių pavėžėjimas iki „Varpo“. Valdžios atstovai pasiūlė kompromisinį variantą: Slavikuose nekomplektuoti tik ketvirtos klasės ir ketvirtokus vežioti į „Varpą“, o pirmokus, antrokus ir trečiokus, kurių lieka septyni, mokyti vienoje jungtinėje klasėje. Šiam variantui pritarė ir savivaldybės taryba. Ketvirtokai į „Varpą“, pasak savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Dariaus Aštrausko, turėtų būti pradėti vežioti artimiausiu metu, galbūt net nelaukiant spalio. Dėl mažo mokinių skaičiaus klasėje lėšų trūkumas iki šių metų pabaigos numatomas 4 tūkst. 300 eurų.
 
Išimties tvarka, taip pat esant mažesniam mokinių skaičiui, tai yra klasėje nesusidarant aštuoniems mokiniams, leista komplektuoti 1 ir 3 klases Kidulių mokykloje, 6 klasę Lekėčių mokykloje-daugiafunkciame centre, 6, 7, 8 klases – Plokščių mokykloje-daugiafunkciame centre ir 5 klasę – Kriūkų mokykloje-daugiafunkciame centre.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Rita.D. 2021-10-01 06:16
Laba diena,
Paskelbus konkursą pradinių klasių mokytojos darbui Slavikų mokykloje, į Varpo mokyklos direktorių, vėliau - į Švietimo skyriaus vedėją kreipėsi vietoje gyvenanti, dar mokyklai pagrindine esant dirbusi lietuvių kalbos mokytoja. Kreipėsi su prašymu padėti finansiškai, kad galėtų persikvalifikuo ti, įgyti pradinių klasių mokytojos kvalifikaciją ir dirbti vietoje, su mažaisiais. Nei mokyklos direktorius, nei Švietimo skyriaus vedėjas padėti to padaryti mokytojai nesutiko.
Po to eskaluojama, kad neranda mokytojos. Nenori rasti! Niekas negalvoja net apie mažo vaiko elementarų gerbūvį ir saugumą. Kas, jei ne mes, turi pasirūpinti VAIKŲ SAUGUMU?

Noriu išlikti anonimiška,
AČIŪ!
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos