baneris leidinys

Neseniai skelbėme, kad Šakių „Žiburio“ gimnazija jau ne pirmus metus dalyvauja verslumo ugdymo „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA) programose, o kitąmet į šias programas bus įtrauktos dar trys Šakių rajono mokyklų bendruomenės.

Informaciniame pranešime skelbiama, kad prie projekto jungiasi Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras, Šakių „Varpo“ mokykla ir Lukšių Vinco Grybo gimnazija. Jos, įvertinus šiandien turimus mokymo įstaigų išteklius tokiems projektams vykdyti, ir buvo atrinktos neseniai vykusio susitikimo metu.
 
Jame dalyvavusi Šakių „Žiburio“ gimnazijos ekonomikos mokytoja Daiva Palukaitienė tvirtino, kad verslumo ir ekonominio švietimo programos reikalingos bei naudingos mokiniams, kurie dar besimokydami, įtraukus antreprenerius iš verslo sektoriaus, turi galimybę ne tik sužinoti, kaip veikia verslas, bet ir išbandyti gautas žinias jaunosiose arba mokinių mokomosiose bendrovėse.

Tam, kad mokiniai galėtų mokytis verslumo tiek teoriškai, tiek praktiškai, programų dalyvių sąrašą papildžiusių mokyklų mokytojai jau šių metų vasarą lankys pedagogams skirtus LJA kursus.

Šias programas finansiškai bei mentoryste remia bendrovė „Scandagra“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos