baneris leidinys

slavikai mokyklos
Susitikime dalyvavę esamų ir būsimų pirmokų tėvai vienbalsiai tvirtino, kad savo vaikus nuo rugsėjo, „kol prakyps iki trečios klasės“ jie ketina leisti ne į Šakių mokyklą, o į Slavikus. D. Pavalkio nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Antradienį „Varpo“ mokyklos Slavikų skyriuje lankėsi rajono valdžios atstovai, mokyklos direktorius, kurie susitiko su esamų ir būsimų pirmokų tėvais, kad išsiaiškintų, kur šie nuo rugsėjo ketina leisti savo vaikus. Mat vaikų skaičius ypač svarbus faktorius, lemiantis, ar išliks Slavikuose pirma-antra jungtinė klasė, ar ne.

Pasak susitikimą pradėjusio „Varpo“ mokyklos direktoriaus Mindaugo Venckūno, naujais mokslo metais pirmokų turėtų būti šeši, antrokų – trys, tad tokio skaičiaus užtektų, kad jungtinė klasė Slavikuose galėtų būti komplektuojama (jungtinėje klasėje turi būti ne mažiau kaip aštuoni vaikai). Esmė, kad keturi vaikučiai yra iš Gotlybiškių, kurie yra pusiaukelėje tarp Šakių ir Slavikų, tad valdžios atstovai norėjo išsiaiškinti, kurią mokyklą ketina rinktis tėvai.

Vicemeras Darius Jakavičius patikino: jei vaikų bus mažiau nei aštuoni, klasė komplektuojama nebus, nes finansavimas gultų ant savivaldybės pečių ir ši našta jai būtų per didelė.

„Nesam tokia turtinga savivaldybė, todėl ir susitikom pasikalbėti“, – teigė jis ir klausė tėvų pozicijos vildamasis, kad per vasarą niekas nepasikeis, kaip buvo praėjusiais metais, kai staiga keletas vaikų išvyko į „Varpą“.

„Neatvažiavom įkalbinėti, bet turime karčios patirties“, – teigė vicemeras.

Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas ragino įsivertinti ugdymo kokybę, atsakingai apsvarstyti už ir prieš, nes po dvejų metų savo atžalas vis tiek reikėtų leisti į didesnę mokyklą.

„O kas čia žino, kaip geriau“, – svarstė viena iš mamų.

Visi susitikime dalyvavę tėvai patikino, kad jų vaikai ketina rinktis ne Šakių mokyklą, o Slavikus, nes čia yra pripratę, čia jiems smagiau.

„Dar jie maži, čia prakyps, o jau į trečią klasę galės važiuoti kitur“, – kalbėjo slavikietis tėtis.

„Turim aštuonis tvirtus „taip“, todėl nuo rugsėjo mes matome Slavikuose pirmą-antrą jungtinę klasę“, – teigė D. Jakavičius.

„Sandorį padarėm, rankom sukirtom, tikėkimės, niekas nepasikeis“, – susitikimą reziumavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Demenius.

Po susitikimo valdžios atstovai dar apžiūrėjo neseniai įrengtą pilnos dienos darželio grupę, kurią lanko 17 vaikų nuo dvejų iki penkerių metų.

Tad nuo rugsėjo iš Slavikų trys trečiokai, kaip ir dabar keturi ketvirtokai, mokytis vyks į „Varpą“, o jeigu tėvų pažadai nesikeis, pirmokai ir antrokai bus ugdomi Slavikuose jungtinėje klasėje.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos