baneris leidinys

Vasario 22 d. Zanavykų muziejuje vyko Suvalkijos (Sūduvos) regiono IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados antrasis etapas. Tarp nugalėtojų ir du mūsų krašto etninės kultūros puoselėtojai Jokūbas Čiauška ir Marija Gafurova.

Dėl pandeminės situacijos daugelyje regionų olimpiados regioninis turas organizuojamas nuotoliniu būdu. Tik Sūduvoje nepabijota viruso ir olimpiada surengta gyvai. Už Sūduvos regioninio olimpiados turo surengimą atsakinga Sūduvos regioninė etninės kultūros globos taryba olimpiados dalyvius (5–12 klasių moksleivius) kartu su jų mokytojais sukvietė į Zanavykų muziejų.
 
Susumavus abiejų olimpiados užduočių (testo ir etnokultūrinės veiklos ir raiškos) rezultatus, tarp nugalėtojų – ir du mūsų rajono mokiniai: 5–6 kl. amžiaus grupėje trečią vietą iškovojo Jokūbas Čiauška (Griškabūdžio gimnazija, 5 kl., parengė Vida Čeplevičienė) ir 7–8 kl. amžiaus grupėje antra vieta atiteko Marijai Gafurovai (Plokščių mokykla-daugiafunkcis centras, 8 kl., parengė Sandra Vilčinskienė).

Abu dalyviai bus pakviesti į respublikinį Etninės kultūros olimpiados turą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos