baneris leidinys

vizgirdaite u
Pusmečio veiklos ataskaitą pristatė Šakių rajono moksleivių tarybos pirmininkė Urtė Vizgirdaitė, aktyviai nusiteikusi dirbti ir ateityje. D. Pavalkio nuotr.

Penktadienį savivaldybės posėdžių salėje surengtas ataskaitinis rajono mokinių savivaldų forumas, savo pusmečio veiklos ataskaitą pristatė Šakių rajono moksleivių tarybos pirmininkė Urtė Vizgirdaitė.
 
Pasidžiaugusi, kad iš aštuonių mokyklų savivaldų forume dalyvauja šešių atstovai, U. Vizgirdaitė išsamiai dėstė, ką per šį pusmetį, kol ji yra moksleivių tarybos pirmininkė, pavyko nuveikti, kokius seminarus išklausyti, posėdžius ir susitikimus surengti. Anot jos, buvo stengtasi organizuoti mažiau, bet kokybiškesnių renginių, įvairūs klausimai bei problemos aptarta ir specialiose darbo grupėse, klubuose.

„Šiais metais Lietuvos moksleivių sąjungos programa yra „Laikas jausti“, su ja buvo daug darbo. Spalis ir lapkritis buvo skirtas mikroklimatui gerinti. Dviejose programoje dalyvavusiose mokyklose atlikta apklausos, kurių rezultatai parodė, jog mokiniai mikroklimatą vertina aštuonetu“, – pristatė U. Vizgirdaitė.

Gruodį ir sausį, kalbėjo ji, dėmesys skirtas psichinei sveikatai.

„Dviejose iš trijų mokyklų įrengtos patyčių dėžutės, įvairiose mokyklų vietose iškabinti motyvaciniai lapeliai su tokiais užrašais kaip „tavo graži šypsena“, „tu esi svarbus“. Buvo pastebėta, kad mokiniai tokius lapelius tikrai skaito ir jiems tai pakelia nuotaiką“, – pasidžiaugė Moksleivių tarybos pirmininkė, atkreipusi dėmesį, kad šiuo metu vis dar skiriamas dėmesys tolerancijos temai.

U. Vizgirdaitė priminė, kad šie metai paskelbti Jaunimo ir Savanorystės metais.

„Man jie labai svarbūs, nes atitinka mano vertybes, – pripažino mergina. – Mokinių taryboje atlieku savanorišką veiklą ir jaunus žmones taip pat skatinu tuo užsiimti.“

Kalbėdama apie ateities planus ji paminėjo, kad numatomi jaunimo debatai, orientacinės varžybos. Pasak Moksleivių tarybos pirmininkės, ji visus metus skatins, kad jaunimas būtų dar aktyvesnis, labiau reikštų savo nuomonę.

„Galvoti reikia,  kad veikla būtų susijusi ne tik su Lietuvos jaunimu, bet ir Ukrainos, kuriems dabar reikia įvairiapusiškos pagalbos“, – kalbėjo U. Vizgirdaitė ir žadėjo aktyviai tęsti ir klubų veiklą.

Susirinkusius aktyviausius mokyklų atstovus sveikino ir ragino, kad jie būtų drąsūs bei žingeidūs, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, meras Edgaras Pilypaitis. Jie skatino nenusivilti susidūrus su pirmomis nesėkmėmis, problemas pirmiausiai spręsti kalbantis, ieškant dialogo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos