baneris leidinys

Gegužės 6 d. Gelgaudiškio vyresnioji matematikos mokytoja bei informacinių technologijų mokytoja metodininkė Aušra Černevičienė ir matematikos mokytoja metodininkė Valda Ugenskienė vėl pakvietė į tradicinį, jau dešimtąjį rajono matematikos ir informacinių technologijų renginį, šįkart nuotoliniu būdu.

Šiai metais renginyje „Kieti riešutėliai gudrioms galvelėms“ dalyvavo 28 mokiniai iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, Šakių „Varpo“ mokyklos, Lekėčių ir Kriūkų mokyklų-daugiafunkcių centrų, Gelgaudiškio, Sintautų ir Kidulių pagrindinių mokyklų. Mokiniams buvo paruoštos dvi dalys po 10 įdomių užduočių iš matematikos ir IT bei finalinė sudėtingesnių užduočių dalis. Varžytuvės vyko nuotolinio mokymo(si) ir testavimo aplinkose. Mokiniai galėjo sekti savo rezultatą po kiekvienos užduoties ir stebėti taškų augimą bei pirmaujančius. Pasak organizatorių, tai buvo nuotolinė veikla kitaip. Įtampa su kiekviena atlikta užduotimi vis augo stebint taškų kitimą ir galimus laimėtojus.
 
Kaip skelbia mokytoja V. Ugenskienė, varžytuvėse daugiausia taškų surinko septintokai. Sėkmė lydėjo šakiečius. Pirmą vietą laimėjo Šakių „Varpo“ mokyklos mokinys Matas Jasaitis, antrą vietą užėmė tos pačios mokyklos mokinys Kipras Stankaitis, trečias – gelgaudiškietis Karolis Raškauskas.

Laimėtojus greitu laiku pasieks padėkos raštai, bet ne mažiau svarbūs ir kiti dalyviai, jie sulauks pagyrimų ir paskatinimų iš savo mokytojų.

„Juk svarbiausia ne laimėti, o dalyvauti, plėsti savo žinių ir potyrių ratą, pažinti stipriausius jaunuosius matematikus savo rajone ir prasmingai praleisti laiką. Refleksijos metu mokiniai džiaugėsi  smagiai praleistu laiku varžytuvėse, galimybe plėsti ir gilinti žinias sprendžiant matematikos ir IT užduotis“, – sako mokytoja V. Ugenskienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos