baneris leidinys

Paaiškėjo Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuoto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojai. Tarp šešių laimingųjų – ir Šakių „Varpo“ mokyklos penktos klasės mokinė Austėja Pužauskaitė.

Skelbiama, kad visų konkurso nugalėtojų piešiniai bus perpiešti ant autobusų stotelių paviljonų pagal konkurso nugalėtojų gyvenamąją vietą. Iš viso Kelių direkcijai buvo atsiųsta apie 1000 piešinių. Mažesniųjų piešiniuose – pėsčiųjų perėjos, šviesoforai, kelio ženklai. Vyresnių mokinių darbuose – saugos diržų, saugaus greičio, saugaus elgesio keliuose temos.
 
Kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius, kalbėdamas apie konkurso tikslus, pabrėžė, kad pagrindinis piešinių konkurso tikslas – prisiminti, pasikartoti Kelių eismo taisykles – pasiektas, juolab kad kai kuriose mokyklose prieš pradedant piešti buvo kalbama apie saugų elgesį.

Laimėtojai bus apdovanoti padėkomis ir Kelių direkcijos įsteigtais prizais, o likusiems dalyviams bus skirtos simbolinės Kelių direkcijos dovanėlės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos