baneris leidinys

knygos varpo
Iš viso planuojama padovanoti kelis šimtus knygų, kurias bus galima atėjus tiesiog pasirinkti iš lentynos.  D. Pavalkio nuotr.

Šakių „Varpo“ mokyklai kilo mintis padovanoti nurašytas, bet dar geras knygas kiekvienam, kuris tik panorės.
 
Pasak mokyklos bibliotekininkės Vilijos Dagilienės, tiesiog taip susiklostė gyvenimas, kad anksčiau vidurine buvusi mokykla dabar liko tik aštuonmetė, tad pagal dabar mokykloje ugdomų vaikų amžių daugelis knygų jiems tiesiog netinka.

„Kai mokykloje mokėsi vienuoliktokai ar dvyliktokai, buvo tikrai daug programinės grožinės literatūros knygų. Dabar mūsų vaikams jos neaktualios, tad jas nurašėme, tačiau jos geros būklės, gaila tiesiog išmesti, o makulatūra nesuperkama, tad kilo mintis dovanoti“, – sako V. Dagilienė, pridurdama, kad tarp nurašytų knygų tiek lietuvių, tiek užsienio autorių kūriniai.

Beje, panašaus pobūdžio akcija mokykloje buvo surengta žiemą – tuomet dovanotos nurašytos vaikiškos knygos. Akcija pasiteisino su kaupu, nes net ir ne vieno mažojo skaitytojo rankose pabuvusios knygelės buvo graibstyte išgraibstytos.

Viliamasi, kad akcija pasiteisins ir šįkart. Jau nuo pirmadienio prie paradinių mokyklos durų bus pastatyta knygų spinta, prie kurios kiekvienas norintis galės ateiti ir pasiimti patikusią knygą bei taip papildyti namų biblioteką, suteikti sau skaitymo šventę. Knygų, kaip būna lauko bibliotekėlėse, grąžinti nereikės. Manoma, kad akcija galėtų vykti dvi savaites, tačiau bus atsižvelgiama į tai, kokio dėmesio bus sulaukta. Iš viso ketinama padovanoti kelis šimtus knygų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos