baneris leidinys

lauko klase kn
Lauko klasės atidarymo juostelę perkirpo gimnazijos direktorius Romas Eikevičius (dešinėje) ir idėjos iniciatorius, direktoriaus pavaduotojas Bernardinas Petras Vainius. Kudirkos Naumiesčio gimnazijos nuotr.


Praėjusią savaitę Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija oficialiai atidarė įrengtą lauko klasę, kuri nuo pirmos dienos sulaukė ypač teigiamo mokyklos bendruomenės įvertinimo.
 
Atidarymo iškilmių metu gimnazijos direktorius Romas Eikevičius dėkojo projekto darbo grupei, inicijavusiai lauko klasės kūrimą, taip pat direktoriaus pavaduotojui Bernardinui Petrui Vainiui, parengusiam projektą ir vadovavusiam jo įgyvendinimui, o ypač ūkio darbininkams, per trumpą laiką atlikusiems darbą. Per nepilnus du mėnesius buvo įrengta stoginė, kurioje – vieta mokytojui, stalai, o dabar, kaip juokauja direktoriaus pavaduoja Birutė Adomavičienė, vaikai kone pykstasi, kas pirmesnis čia galės leisti laiką. Planuojama, kad geru oru čia vyks pamokos, įvairios veiklos, renginiai, o pertraukų, pailgintos grupės užsiėmimų metu mokiniai čia galės žaisti stalo žaidimus. Pasak direktoriaus pavaduotojos, lauko erdvės poreikis buvo didžiulis, nes vaikai atšilus orams mielai leidžia laiką ne klasėje.

„Dar trūksta lentos, bet planuojame įsigyti, tai pamokos galės vykti pilnai“, – sakė B. Adomavičienė.

Nauja edukacinė erdvė įrengta įgyvendinant Kokybės krepšelio projekto veiklas. Sumanymas, jį įgyvendinant mokyklos darbuotojams, atsiėjo apie 2 tūkst. 400 eurų. Būta pasvarstymų statyti ir dabar ypač populiarius kupolus, tačiau, kaip sako B. Adomavičienė, be 6 tūkst. niekas net į kalbas nesileidžia, tad buvo pasirinktas paprastesnis variantas.

Kokybės krepšelio projekto grupė svajoja šią erdvę dar tobulinti: įrengti meteorologinę stotelę ar saulės laikrodį, lauko stendus, skirtus darbų ekspozicijoms, keletą lysvių, kuriose žaliuotų augalai, o galbūt šalia pastatyti ir kelis lauko muzikos instrumentus. Tad naujai atgimusi ir moksleivių jau pamėgta erdvė, ko gero, dar keis savo veidą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos