baneris leidinys

istiesk pagalbos ranka
Pirmą vietą laimėjo ir įveikusi varžovus džiaugėsi Šakių „Žiburio“ gimnazijos komanda. VSB nuotr.


Praėjusį ketvirtadienį po dvejų metų pertraukos Šakių visuomenės sveikatos biuras ir vėl pakvietė į savo tradicinį renginį Pagonijos pramogų parke „Ištiesk pagalbos ranką“, kuriame dalyvavo 14 komandų iš įvairių rajono mokyklų.
 
8–9 klasių moksleiviai jėgas išbandė devyniuose skirtinguose punktuose, kur reikėjo įrodyti, jog jiems rūpi sveikata, moka nesutrikti ištikus pavojams ir veikti ekstremaliose situacijose. Tad jie ne tik gaivino nukentėjusįjį, tvarstė sužeistąjį, bet ir tinkamai turėjo paruošti dviratį, dalyvauti estafetėse bei atliko kitas užduotis. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kas greičiausi, tiksliausi ir geriausiai geba dirbti komandoje. Pirmą vietą užėmė Šakių „Žiburio“ mokykla, antrą vietą laimėjo Lekėčių mokyklos-daugiafunkcio centro komanda, o trečią vietą užėmė Griškabūdžio gimnazija.

Moksleiviai džiaugėsi galimybe išbandyti jėgas ir teigė, jog yra be galo laimingi, nesvarbu, kad pavargę ir murzini.

Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos pareigūnai renginio dalyviams pristatė amuniciją, sulaukta kinologų pasirodymo, o visus sveikino ir sėkmės linkėjo ne tik biuro direktorius Viktoras Lebedžinskas, bet ir rajono valdžios atstovai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos