baneris leidinys

kiduliu sporto sale
Penktadienį suremontuotą Kidulių mokyklos sporto salę apžiūrėję savivaldybės administracijos vadovai pasidžiaugė akivaizdžiais pokyčiais bei sklandžiai įvykdytais darbais. D. Pavalkio nuotr.

Nors sutvarkyta ir neatpažįstamai pasikeitusi Kidulių mokyklos sporto salė oficialiai bus atidaryta tik trečiadienį, praėjusį penktadienį dar dažais kvepiantį objektą atvyko apžiūrėti savivaldybės atstovai.

Septynerius metus Kidulių mokyklai vadovaujantis Robertas Sakas juokauja, kad sporto salė tikriausiai remonto nemačius išvis, tad ją sutvarkyti buvo vienas iš prioritetų. Žinoma, jeigu ne savivaldybės skirtos lėšos, norai, ko gero, ir būtų likę norais. Tad R. Sakas už palaikymą, supratingumą ir skirtas lėšas dėkojo penktadienį mokykloje apsilankiusiems merui Edgarui Pilypaičiui, administracijos direktoriui Dainiui Grincevičiui, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjui Dariui Aštrauskui bei Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotojui Aurimui Staugaičiui, o ir jie džiaugėsi akivaizdžiais pokyčiais ir sklandžiai įvykdytais darbais.

Jei anksčiau pravėrus salės duris pirmiausiai į akis krisdavo tamsiai žalios sienos ir niūri aplinka, tai dabar salė dar kvepia dažais, o šviesiai išdažytos sienos bei apšvietimas atrodo tikrai šiuolaikiškai. Atliekant darbus buvo pakeista dalis grindų, jos, kaip ir sienos bei lubos, išdažytos. Nuo šiol savo kambariuką turės ir mokytojai, tik dar trūksta lentynų, į kurias bus sudėti kamuoliai bei kitas sporto inventorius. Pasak R. Sako, šiems darbams buvo skirta 28 tūkst. eurų, o darbus per išties trumpą laiką, maždaug mėnesį, atliko marijampoliečių UAB „Vilsonas“. Dar už 5 tūkst. eurų buvo įsigyta reikalingos sporto įrangos: krepšinio lentos, suoliukai, tinklas.

Direktorius tikina, kad vaikai su nekantrumu laukia, kada galės čia žaisti, tad trečiadienį, pradinukų išleistuvių metu, salė bus pristatyta ir mokyklos bendruomenei bei duris atvers oficialiai. Tad kai kas dar spės savo energiją iškrauti naujutėlėje salėje, o visi kūno kultūros pamokas čia turės jau naujaisiais mokslo metais. Tad grįžimas į mokyklą po vasaros bus kur kas malonesnis. R. Sakas svarsto, kad mokinių atostogų metu planuojama kai kur atlikti kosmetinį remontą, perdažyti sienas, kad mokyklos aplinka jos bendruomenei būtų kuo malonesnė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos