baneris leidinys

meno mokykla pabaige
Su Meno mokykla atsisveikino Muzikos, Dailės ir Šokio skyriaus moksleiviai, pastarųjų daugiausiai, o penki įveikė ir išplėstinio ugdymo programą. G. Bernotienės nuotr.

Praėjusį ketvirtadienį Gelgaudiškio dvare vyko Šakių rajono meno mokyklos absolventų išleistuvės. Mokyklos baigimo pažymėjimai įteikti Šokio, Dailės bei Muzikos skyrius baigusiems moksleiviams.
 
Šiais metais Muzikos skyrių baigė tik du moksleiviai, iš kurių vienas įveikė išplėstinio ugdymo skyrių. Kadangi prieš aštuonerius metus buvo pereita prie aštuonerių metų ugdymo programos, tai šiais metais galėjo šio skyriaus nebaigti niekas, tačiau derlius, kad ir negausus, visgi yra. Tai 61-oji Muzikos skyriaus laida.

Dailės skyrių šiais metais baigė 10 moksleivių, jie yra 26-oji laida, o Šokio skyrių baigė 12 moksleivių, dar penki – išplėstinį kursą. Kadangi šis skyrius apskritai gyvuoja tik trejus metus, tad tai pirmosios moksleivės, įveikusios išplėstinio ugdymo programą ir apskritai šį skyrių lankiusios 10 metų.

Kalbėdamas apie visų skyrių moksleivius, mokyklos direktorius Einaras Martinaitis pasidžiaugė, kad mokyklą baigė išties ryškūs vaikai, kurie buvo ne eiliniai dalyviai, o aktyviai savo jėgas išbandydavo ir laurus skindavo įvairiose veiklose, konkursuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos