baneris leidinys

Valstybinį anglų kalbos egzaminą šiemet laikyti pasirinko daugiausia abiturientų – beveik 18 tūkst. kandidatų. Šio dalyko egzaminas tarp pasirenkamų populiariausias ir mūsų rajone.

Kaip skelbia savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, egzaminui registravosi 181 kandidatas, egzaminą abiturientai pirmadienį laikė Šakių „Žiburio“ ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijose.
 
Kalbėjimo dalį abiturientai laikė dar balandį, o pirmadienį jų laukė valstybinio brandos egzamino klausymo, skaitymo ir rašymo dalis. Kiekviena egzamino dalis sudaro ketvirtadalį bendro vertinimo.

Rajone tarp populiariausių ir matematikos egzaminas, kurį birželio 10 d. turėtų laikyti 177 moksleiviai, istorijos egzaminą rinkosi 118 rajono abiturientų, kurie egzaminą laikys birželio 15 d.

Biologijos valstybinį egzaminą abiturientai laikė birželio 3 d., jam registravosi 81 rajono abiturientas. Pavyzdžiui, geografijos egzaminą rinkosi 84 mokiniai, informacinių technologijų egzaminą rinkosi 48 dvyliktokai, fizikos – 32, chemijos – 19, rusų kalbos – keturi, o vokiečių kalbos egzaminą rajone pasirinko tik vienas moksleivis.

Brandos atestatui gauti kandidatai turi išlaikyti du brandos egzaminus – privalomą lietuvių kalbos ir literatūros (rajone valstybinį rinkosi 167 mokiniai, o mokyklinį – 99) ir dar vieną pasirinktą. Iš viso kandidatai gali rinktis ir laikyti ne daugiau kaip septynis brandos egzaminus. Pagrindinė egzaminų sesija baigsis birželio 23d., o rezultatus žadama paskelbti iki liepos 12 dienos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos