baneris leidinys

Iki birželio 3 d. savivaldybės administracija kvietė teikti paraiškas vasaros stovykloms rengti. Tiesa, lėšų poreikis yra gerokai didesnis nei galimybės, tad akivaizdu, kad norų maksimaliai patenkinti nepavyks.

Pasak Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Dariaus Aštrausko, iš viso gauta 16 paraiškų stovykloms rengti. Kaip patikslino skyriaus vyriausiasis specialistas Gintaras Demenius, pagal gautus prašymus lėšų poreikis yra 55 tūkst. 243 eurai, o biudžete jų įgyvendinimui numatyta 22 tūkst. eurų.
 
„Tą lėšų sumą bandysime paskirstyti paraiškoms, kurios atitinka kriterijus. Tikimės per šią savaitę įvertinti“, – sakė D. Aštrauskas.

Paraiškos, kurias atrinks vertinimo komisija, bus tvirtinamos savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu. Prioritetas teikiamas tiems pareiškėjams, kurie į veiklas planuoja įtraukti ukrainiečių vaikus bei vaikus iš socialiai jautresnių šeimų.

Kaip rodo praktika, stovyklų poreikis kiekvieną vasarą ypač didelis ir dažniausiai laisvos vietos išgraibstomos vos paskelbus informaciją apie jas.

Pernai pareiškėjų, norinčių rūpintis neformaliuoju vaikų švietimu vasaros metu, buvo 14, dar ankstesniais metais pareiškėjų buvo tik septyni. Pernai neformaliam vaikų švietimui savivaldybė buvo skyrusi 23 tūkst. 500 eurų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos