baneris leidinys

spektaklis pelyte zita
Pasaką apie pelytę Zitą scenoje seka aštuntokės (iš kairės): Ieva Martinaitytė, Austėja Verpečinskaitė, Goda Bernotaitė ir Goda Januškevičiūtė. V. Venslovaičio nuotr.

Neseniai spektakliu „Meilė džiazas ir velnias“ (pagal J. Grušą) su scena (tikėtina, tik laikinai) atsisveikino „Žiburio“ gimnazijos abiturientai, o praėjusį ketvirtadienį jau „Varpo“ dramos studijos artistai pristatė dar vieną premjerą, šįkart pagal V. V. Landsbergio pjesę „Pelytė Zita“, kur pagrindinius vaidmenis atliko ir su šios mokyklos dramos studija atsisveikino aštuntokės.
 
Pagrindinius vaidmenis spektaklyje vaidino aštuntokės Austėja Verpečinskaitė, Rimtautė Vaičiūnaitė, Goda Januškevičiūtė, Ieva Martinaitytė, Goda Bernotaitė, Gabija Rėčkutė ir septintokė Gabrielė Skirgailaitė. Artistai pilnutėlei žiūrovų salei sekė pasaką apie visko bijančią pelytę, kuri galiausiai nugalėjo savo baimes, išlaisvino bėdoje atsidūrusią mamą ir visi suprato, kad draugystė padeda įveikti net didžiausius iššūkius ir kliūtis. Jaunieji aktoriai įtaigiai ir paprastai perteikė gyvenimiškųjų vertybių, pasipriešinimo blogiui svarbą.

Po spektaklio padėkos žodžiai skriejo šio spektaklio režisierei, mokytojai Vilijai Meškaitienei.

„Dėkojame už galimybę vaidinti įvairiuose spektakliuose, bendravimą su mumis teatro kalba ir neišblėstantį norą auginti naujus dramistus“, – visų jaunųjų artistų vardu dėkojo dramos studijos seniūnė A. Verpečinskaitė ir šias pareigas perleido Veronikai Tarnauskaitei.

Už gražų reginį režisierę bendruomenės vardu pasveikino ir mokyklos direktorius Mindaugas Venckūnas.

Už kruopštumą, meilę darbui, kūrybai V. Meškaitienė dėkojo visiems vaidinusiems moksleiviams, o aštuntokams (visoms artistėms ir už muziką atsakingam Nojui Rinkevičiui, kurį mokytoja įvardijo metų atradimu) ji įteikė ir atsisveikinimo dovanėles – knygos skirtukus su užrašu: „Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre. Tu esi mano stebuklas. Džiaugiuosi mūsų bendryste.“

Tikėtina, kad sceną pamilę aštuntokai meilę teatrui, kūrybai puoselės jau gimnazijoje ir žiūrovams padovanos dar ne vieną stebuklą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos