baneris leidinys

Birželio 9 d. paraiškas vasaros stovykloms rengti svarsčiusi komisija patvirtino visų 16 pareiškėjų pateiktus projektus, tačiau savivaldybė vasaros stovykloms skyrė tik 20 tūkst. eurų, o pareiškėjų prašoma suma siekė  55 tūkst. 243 eurus.

„Komisijai teko nelengva užduotis apkarpyti tuos pinigėlius ir vėl perklausti organizatorių, ar jie vis tiek vykdys stovyklas už siūlomą sumą, tai gavom atsakymą, kad tikrai taip“, – komentavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Kasparavičienė.
 
Pasak I. Kasparavičienės, visos paraiškos atitiko reikalavimus bei prioritetus – į savo veiklas numatė įtraukti ukrainiečius, vaikus iš socialiai jautresnių šeimų. Pirmadienį komisijos sprendimą savo įsakymu patvirtino administracijos direktorius Dainius Grincevičius.

Šią vasarą stovyklas rengs Griškabūdžio kultūros centras, Lietuvos laisvės kovos įamžintojų sąjūdis, sporto klubas „Audra“, Baltijos jūrų skautai, Šakių vaikų dienos centras, Gelgaudiškio kultūros centras, Šakių  jaunimo, kūrybos ir sporto centras, Lekėčių bendruomenės centras, Mažoji bendrija  „Mūsų gyvenimo spalvos“, Pilietiškumo ugdymo akademija, laisvoji mokytoja Raslita Liudžiuvienė, Robotikos akademija, Šakių kultūros centras, Studio Imperium, Zanavykų muziejus ir Sintautų kultūros centras.

Daugiausia lėšų  (1 tūkst. 800 eurų) buvo skirta Šakių jaunimo, kūrybos ir sporto centro rengiamai krepšinio stovyklai „NK Šakiai Camp“, mažiausią paramą (800 eurų) gavo Robotikos akademija, organizuojanti „Vasaros robotikos stovyklą Šakiuose“.
Anot Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Gintaro Demeniaus, perskirstant ir apkarpant lėšas buvo atsižvelgiama į stovyklų dalyvių skaičių, vykdymo laikotarpį, kitus kriterijus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos