baneris leidinys

profesine iteikimai
Šiais mokslo metais kvalifikaciją įgijo ir profesinio mokymo diplomus gavo 96 absolventai. Didelė dalis jų – būsimi slaugytojo arba socialinio darbuotojo padėjėjai. Marijampolės PRC nuotr.


Birželio 28 d. Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje buvo įteikti diplomai 96 absolventams, įgijusiems slaugytojo padėjėjų, pardavėjų-konsultantų, padavėjų ir barmenų, socialinio darbuotojo padėjėjų, apdailininkų, stalių bei technikos priežiūros verslo darbuotojų kvalifikacijas.
 
Kartu pasidžiaugti ir pasveikinti absolventų atvyko ir garbūs svečiai – Marijampolės profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotoja Rugilė Sveikataitė-Šnekutė, savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, verslininkas Arūnas Tarnauskas, Šakių ligoninės vyriausiasis gydytojas Algirdas Klimaitis, Socialinių paslaugų centro direktorė Vilma Bielskienė, Turizmo ir verslo informacijos centro vadovė Daiva Palukaitienė, Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius bei Seimo narės Irenos Haase patarėjas Marijus Žitkus, aktyviausiems absolventams įteikęs individualius apdovanojimus.

Anot Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėjos Marijos Jurgilienės, dalis svečių yra geri profesinio rengimo centro draugai, bendradarbiai. Tarp jų – A. Tarnauskas bei A. Klimaitis, visuomet mielai priimantys profesinio centro auklėtinius praktiniam mokymui, į centrą atsiunčiantys savo darbuotojus kvalifikacijos keitimui ar tobulinimui.

M. Jurgilienė džiaugiasi, jog profesinis mokymas sulaukia vis daugiau dėmesio. Pasak jos, populiariausiomis yra darbo rinkoje paklausiausios profesijos, pavyzdžiui, šiemet buvo diplomuoti 28 slaugytojo padėjėjai, 14 socialinio darbuotojo padėjėjų.  

„Šiemet turime naują programą – transporto priemonių remontininkų, tikrai susidomėjimas didelis. Dabar LAMA BPO sistemoje vyksta priėmimai, galima sakyti, kad socialinio darbuotojo padėjėjų grupė jau pilna, manau, kad jau kvota viršyta, tad gali būti, kad ne visi norintys bus priimti. Profesinio ugdymo ir šitų specialybių darbuotojų tikrai reikia“, – džiaugėsi vedėja.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos