baneris leidinys

Posėdžiavusi savivaldybės Studijų rėmimo komisija nusprendė socialinę stipendiją skirti 14 pažangių rajono studentų iš sunkiai besiverčiančių šeimų.

Pasak rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Danutės Jurgutienės, rudens semestrui studijų stipendija skirta 14 studentų – aštuoniems pirmakursiams, kurių atestatų vidurkiai ne mažesni nei 8,5 balo, keturiems antrakursiams ir dviem trečiakursiams, kurių mokymosi vidurkiai ne mažesni nei 8 balai. Tiesa, parama nėra didelė – 64 eurai per mėnesį.
 
„Neramina tai, kad šeimų skurdo lygis didėja ir yra studentų iš labai sunkiai besiverčiančių šeimų, turinčių labai mažas mėnesio pajamas“, – apgailestavo D. Jurgutienė svarstydama, kaip padėti toms šeimoms išleisti vaikus į mokslus, todėl, skirstant ateinančių metų savivaldybės biudžetą, planuojama kelti šį klausimą ir ieškoti galimybių padidinti stipendijų fondą.

Jaunimo reikalų koordinatorės teigimu, buvo labai daug besikreipiančių, kurie galėjo teikti paraiškas stipendijoms gauti, nes nuo šių metų birželio 3 d. buvo pakeisti Studijų rėmimo nuostatai – sumažintas pažymių vidurkio balas nuo 8,5 iki 8.

Pavasario semestrui socialinės stipendijos skirtos taip pat 14 studentų, tik mėnesinė išmoka jiems buvo dar mažesnė – 51 euras. Tad per metus bus paremti 28 jauni žmonės, siekiantys aukštojo išsilavinimo.

Iš viso nuo 2006 m. iš rajono savivaldybės biudžeto socialines stipendijas yra gavę per 300 studentų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos