baneris leidinys

varpo_dramaGegužės 14-18 dienomis Šakių „Varpo“ dramos studija jau penktąjį kartą dalyvaus tarptautiniame jaunimo klasikinio teatro festivalyje Italijoje, Palazzolo Acreide.

Nuotr. Plauto „Amfitrioną“ dramistai pristatys Italijoje. Šį spektaklį buvo galima išvysti ir dramos studijos dvidešimtmečio šventėje.

Pasak dramos studijos režisierės Vilijos Meškaitienės, jiems didžiulė garbė ne tik todėl, kad Italijoje teatrų festivalyje dalyvaus jau penktąjį kartą, bet ir todėl, kad „varpiečiai“ yra vieninteliai atstovai iš Lietuvos. Be italų festivalyje savo antikinius spektaklius turėtų pristatyti prancūzai, ispanai, kroatai, belgai. Be to, šakiečiai pasirodys prieš miestelio gimnazijos atstovus, į kurių pasirodymus suplūsta didžiulis žiūrovų ratas. Šiais metais „Varpo“ dramos studijos artistai pristatys Plauto „Amfitrioną“, kurį buvo galima išvysti ir dramos studijos dvidešimtmečio šventėje. Studijos režisierė sako, kad jei ne šie festivaliai Italijoje, tikriausiai dramistai nebūtų turėję tiek galimybių ir, svarbiausia, noro prisiliesti prie Antikos bei antikinės literatūros. O kur dar pažintis su tenykšte kultūra, žmonėmis.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos