baneris leidinys

zemes_sunusBirželio 19 dieną Šeduvos technologijų ir verslo mokykloje vykusiame respublikiniame kaimo profesinio mokymo įstaigų konkurse „Žemės vaikai 2010“ Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus auklėtinis Paulius Martinkevičius iškovojo „Žemės sūnaus“ titulą.

Nuotr. Būsimasis nugalėtojas po užduoties.

Profesinio centro vedėja Marija Jurgilienė teigė, jog jie Žemės ūkio ministerijos organizuojamame konkurse dalyvauja jau trečius metus ir yra be galo laimingi, jog pavyko tapti nugalėtojais: „Tai, kad būtent mūsų skyriaus mokinys susilaukė tokio įvertinimo, yra didelis nuopelnas ir garbė, visos mūsų mokyklos bendruomenės darbo įvertinimas.“

Iš Žemės ūkio ministro Kazio Starkevičiaus apdovanojimą gavęs P. Martinkevičius teigė, jog tokie konkursai kaip šis yra puiki proga susirasti draugų, išbandyti save ir tobulėti. Vaikinas dėkingas jį ruošusiems mokytojams.
 
Konkurse dalyvavo 22 jaunuoliai iš visos respublikos – 11 merginų ir tiek pat vaikinų varžėsi dėl „žemės sūnaus“ ir „Žemės dukros“ titulų. Jiems reikėjo atlikti dvi užduotis: praktinę – dalgiu pjauti žolę ir teorinę – testą. Testą sudarė klausimai apie žemės ūkio politiką, Lietuvos istoriją, etninę kultūrą, Lietuvos kasdienybę. Vertinimo komisijai priklausė Žemės ūkio rūmų, Žemės ūkio Švietimo ir mokslo ministerijų atstovai.

Penktus metus organziuojamas konkursas praeitais metais vyko Kudirkos Naumiestyje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos