baneris leidinys

profesine_mokykla„Turėk šviesą savyje, kad šviestum tamsybėje“, - tokius linkėjimus išgirdo Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo skyriaus abiturientai diplomų įteikimo šventės metu. Ši diena mokyklai ir visai bendruomenei svarbi dėl to, kad tai jau dešimtoji abiturientų laida.

Nuotr. Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo skyrių šiais metais baigė 73 abiturientai.


Šie metai Marijampolės profesinio rengimo centrui neeiliniai, nes centras švenčia ir savo dešimtmetį. Kaip diplomų įteikimo šventės metu Kudirkos Naumiestyje kalbėjo centro direktorius Vidas Juozas Šalaševičius, centras – tai iš atskirų skyrių susidedantis darinys, aktyviai dalyvaujantis savivaldoje, sportinėje, užklasinėje veikloje. Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė pripažino, kad prieš dešimtmetį susijungus į centrą kamavo ir nežinia, ir finansiniai sunkumai, tačiau svarbiausia, kad dabar viskas praeityje, o geri rezultatai pasiekiami tik darnaus kolektyvo dėka. Skyriaus vedėja džiaugėsi, kad per tą laikotarpį pavyko įgyvendinti ne vieną projektą, renovuoti sporto ir aktų sales, mokykloje vyksta ne tik rajone žinomi renginiai. „Džiaugiuosi, kad buvę mokyklos mokiniai mokosi ne tik kolegijose, bet ir universitetuose, yra įkūrusių savo verslą“, - kalbėjo M. Jurgilienė.
 
Iš viso Marijampolės profesinio rengimo centrą šiais metais baigė 624 absolventai, iš jų 73 Kudirkos Naumiesčio skyrių. Kudirkos Naumiesčio skyriuje 24 abiturientai  įgijo technikos priežiūros darbuotojo specialybę, 18– apdailininko statybininko, 16 – smulkaus verslo paslaugų teikėjo, 15 – virėjo – padavėjo specialybę. Du smulkaus verslo paslaugų teikėjo specialybę įgiję abiturientai mokslus baigė su pagyrimu, dar šešiems baigusiesiems įteikti Padėkos raštai už gerus egzaminų rezultatus. Abiturientams sėkmės gyvenime linkėjo klasių auklėtojai, mokyklos vadovybė, rajono meras Juozas Bertašius.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos