baneris leidinys

stovyklaRugpjūčio 3-5 dienomis Zyplių dvare stovyklavo Šakių rajono jaunimo sąjungos „Apskritasis stalas“ nariai. Stovyklos metu jaunimas dalijosi mintimis, kaip sustiprinti jaunimo veiklą rajone.

Nuotr. Seminaras – stovykla „Aktyvios organizacijos – veiklus stalas“ dalyviai turėjo įvairios veiklos.


Praėjusį antradienį Zyplių dvare vyko seminaras – stovykla, į kurią susirinko 25 jaunuoliai iš įvairių jaunimo organizacijų. Pirmąją stovyklos dieną su jaunimu dirbo lektorė Jūratė Stankaitytė, kuri skaitė paskaitą apie asmenybę, bendravimą. Lektorė jaunuoliams taip pat paruošė specialius praktinius užsiėmimus. Vakare stovyklautojai dalyvavo teminiame vakarėlyje, kurio metu vyko „Vasaros Mis ir Misterio rinkimai“. Dalyviai turėjo prisistatyti, parodyti savo talentus bei jais sužavėti publiką. Vakaras baigėsi skambant gitaros garsams.
 
Antroji stovyklos diena prasidėjo rytine mankšta, pusryčiais, po kurių stovyklautojai lankėsi pas keramikę Eglę Kurcikevičienę. Tautodailininkė jaunimą supažindino su keramikos paslaptimis. Visi norintys galėjo prisiliesti prie molio ir savo rankomis nulipdyti gaminį. Šauniai laiką leidę stovyklautojai nepabūgo ir padirbėti Zyplių dvare. Toliau jaunimas varžėsi orientacinėse varžybose po Lukšius. Užduotys buvo įvairiausios, reikėjo užsukti pas Lukšių gyventojus, juos pakalbinti, užsukti į kapus, uždegti žvakutes.

Paskutinę stovyklos dieną vyko įspūdžių ir minčių pasidalijimas apie drauge praleistą laiką. „Visi vieningai nutarėme, kad stovykla tikrai buvo prasminga, pabendravome, tapome tikra šeima, pažadėjome, kad visi aktyvinsime savo organizacijas ir bendradarbiausime ateityje“,- pasakojo rajono jaunimo sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkė Aistė Bakaitė.

Pasak A. Bakaitės, rugpjūčio 27dieną mieste vyks Šakių jaunimo diena „Įjunk šviesą“. Jau pradėti paruošiamieji darbai. Tikimasi Šakių jaunimo aktyvaus dalyvavimo. „Norintys prisidėti prie organizavimo gali susisiekti su ,,Apskrituoju stalu“ ir įsitraukti į renginio organizavimą. Visus maloniai kviečiame“,- teigė jaunimo aktyvistė A. Bakaitė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos