baneris leidinys

gimnazijaRugsėjo 1-oji – mokslo ir žinių diena, sukvietusi visus Lietuvos vaikus į mokyklas. Kai kam – tai pirmoji mokslo metų šventė, o kai kam – jau paskutinė. „Mokslas – tai ir atradimų džiaugsmas, ir sunkus kasdienis darbas, bet už jį dosniai atlyginama išmintim – didžiausia ir nesunaikinama vertybe“, – sakė prezidentė Dalia Grybauskaitė sveikindama visus su mokslo ir žinių diena.

Nuotr. Ypatinga Rugsėjo 1-osios šventė Lukšių V.Grybo gimnazijoje. Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius (kairėje), Lukšių V.Grybo gimnazijos direktorė Nijolė Šapolienė.

Valstybės vadovės teigimu, moderni valstybė – neįmanoma be modernios, atviros naujovėms bei skatinančios kūrybiškumą mokyklos. Lietuva turi daug patyrusių, gerai išmanančių savo darbą mokytojų, dėstytojų, mokslininkų, gabaus ir talentingo jaunimo.
 
Daugiau kaip 5 tūkst. mūsų rajono moksleivių rytą pradėjo su gėlių puokštėmis skubėdami į mokyklas. Lyg ir viskas tradiciškai: šv. Mišios bažnyčioje, pirmoji pamoka su klasių auklėtojais, šventė mokyklos bendruomenėje, susitikimas su bendraklasiais ir mokytojais, bet vis tiek ypatinga ši diena. Ypač lukšiečiams - mokykla pasitinka pirmąją gimnazistišką Rugsėjo 1-ąją. Šį pavasarį Lukšių V.Grybo vidurinė mokykla gavo gimnazijos statusą. Ir tai jau trečioji gimnazija mūsų rajone. Lukšių bendruomenei ypatinga ši diena ir tuo, kad gimnazijoje lankėsi švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, kuris sveikindamas Lukšių bendruomenę su Rugsėjo 1-osios švente pabrėžė, kad jo apsilankymas turėjo dvi priežastis. Pirmoji – kad Lukšių V.Grybo gimnazijos mokytojas Antanas Burkšaitis tapo vienu iš penkių geriausių Lietuvos mokytojų, o antroji – būtent, kad vidurinė mokykla tapo gimnazija.  Garbų svečią pasitiko gimnazijos direktorė Nijolė Šapolienė, Seimo narys Mindaugas Bastys, Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, vicemeras Algimantas Damijonaitis, administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis. Lukšių V.Grybo gimnazijos pirmosios mokslo dienos teatralizuotoje šventėje taip pat dalyvavo  Švietimo ir sporto  skyriaus vedėja Vyda Pranckevičienė, Lukšių seniūnas Vidas Cikana, Lukšių žemės ūkio bendrovės vadovas Jonas Pranaitis, Lukšių parapijos klebonas Vytautas Juozas Insoda.

Džiugi ir nerūpestinga rugsėjo 1-osios šventė greitai baigėsi, o kitą dieną mokinių ir mokytojų jau laukia pamokos ir vadovėliai, ir sunkus kasdienis darbas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos