baneris leidinys

mokytojaiSpalio 5-oji - Tarptautinė mokytojų diena, kuria siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų ir nelengvą mokytojo darbą. Mokytoją norime matyti kaip šviesos, išminties ir gėrio nešėją. Mokytoją prisimename  kaip žmogų, visą gyvenimą dalinusį save kitiems. Mokytoją  vertiname ne tik už mokėjimą pateikti dalykines žinias, bet ir už svarbiausias žmogiškąsias savybes: supratimą, toleranciją,  išklausymą. Kiek prasmės telpa kasdieniame gyvenime ir  žodyje „mokytojas“? Kaip vertinamas mokytojas šiandien?

Nuotr. Profesinę šventę mininčius rajono pedagogus moksleiviai, jų tėveliai ir savivaldybės vadovai apipylė gėlėmis ir dėmesiu.

Jei kas galvoja, kad mokytojo darbo galima pavydėti dėl ilgų vasaros atostogų ir trumpos darbo dienos, iš tiesų klysta, nes kasdienis mokytojo darbas sunkus ir labai atsakingas už vaikų lavinimą ir ugdymą.
 
Profesinę šventę mininčius rajono pedagogus moksleiviai, jų tėveliai ir savivaldybės vadovai apipylė gėlėmis ir dėmesiu. Gražių žodžių šią dieną mokytojams negailėjo savivaldybės meras Juozas Bertašius, linkėdamas stiprybės, meilės, gerumo ir kantrybės. Jis išdalijo net 54 Padėkos raštus geriausiems rajono pedagogams, o po šventinio koncerto visus asmeniškai pakvietė šampano taurei.

Sveikinimo žodį tarė ir Seimo narys Mindaugas Bastys, kuris šiais metais rajono mokytojams padovanojo nuostabų ir įkvepiantį Domanto Razausko – bardų dainų autoriaus ir atlikėjo, poeto, gitaristo, kompozitoriaus koncertą. Taip pat Tarptautinės mokytojo dienos ir mokyklos 20-mečio proga už mokyklos benduomenės telkimą, visapusišką mokinių ugdymą ir nuoširdų darbą jis pasveikino „Varpo“ vidurinės mokyklos direktorių Vitą Daniliauską.

Daugeliui mokytojų buvo įteikti Švietimo ir mokslo ministerijos bei rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus Padėkos raštai už ilgametį ir iniciatyvų pedagoginį darbą. Pedagogus sveikino ir stiprybės, ištvermės bei kolegų palaikymo linkėjo rajono savivaldybės vicemeras Algimantas Damijonaitis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Vyda Pranckevičienė ir jos pavaduotojas Elvydas Pauliukėnas.

Tarptautinė mokytojo diena - visos visuomenės šventė. Jeigu negalime šią dieną pasveikinti savo mokytojų, tai būtinai juos prisimename, mintyse, dėkojame už žinias ir šiltą paguodžiantį žodį, už rūpestį, kad būtume geresni, kad daugiau sužinotume, kad suprastume klydę. Kaip rašė J.V.Gėtė, „Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų.“ Neįmanoma pakeisti Visatos dėsnių ir priversti laiko suktis atgal – visiems mums tenka pabūti šioje Žemėje ir mokiniais, ir mokytojais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos