baneris leidinys

Praėjusią savaitę rajono Švietimo ir sporto skyriaus inspektoriai kartu su Visuomenės sveikatos centro specialistais pradėjo tikrinti rajono moksleivių maitinimą. Tikrintojai žada apsilankyti visose bendrojo lavinimo mokyklose.

Kaip informavo Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Vyda Pranckevičienė, norima realiai pamatyti, kokiais patiekalais maitinami mokiniai, įsitikinti, ar jie noriai valgo sriubą, ar patenkinti gaminamu maistu, pažiūrėti, ar patvirtinti valgiaraščiai, kaip organizuojamas nemokamas maitinimas.

Pasak vedėjos, jau aplankytose Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijose, Gelgaudiškio vidurinėje  ir Sintautų pagrindinėje mokyklose pažeidimų nerasta, valgiaraščiai patvirtinti 20 dienų, didelis patiekalų pasirinkimas. „Visose mokyklose, išskyrus Gelgaudiškio vidurinę, sriuba – vienas mėgstamiausių mokinių patiekalų. Taip pat mokiniai noriai renkasi ir šaltus salotų bei silkės užkandžius. O ką bekalbėti apie antrųjų patiekalų gausą, net sunku išsirinkti ir pavadinimus visus prisiminti“, - pasakojo V.Pranckevičienė.

Iki šiol rajono mokyklose nemokamą maitinimą gavo 2764 mokiniai, tačiau artimiausiomis dienomis šis skaičius padidės iki 2800.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos