baneris leidinys

Ketvirtadienį Marijampolės švietimo centre vyko konferencija „Besimokančios organizacijos Pietų Lietuvos regionuose: nuo retorikos sprie veiksmų“, kurioje savo pranešimus skaitė irs patirtimi dalijosi Šakių rajono bendruomenių centrų atstovai.

Lapkričio 18 dieną Marijampolės švietimo centras organizavo konferenciją „Besimokančios organizacijos Pietų Lietuvos regionuose: nuo retorikos prie veiksmų“. Konferencijos metu patirtimi dalijosi aktyvių, besimokančių bendruomenių centrų nariai iš Šakių, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Kalvarijos rajonų. Šakiečiai konferencijos dalyviams skaitė keturis pranešimus. Kriūkų seniūnė Ona Rakauskienė kalbėjo tema „Bendruomeninės iniciatyvos Šakių savivaldybėje“. Laimina Auštrienė skaitė pranešimą „Veršių bendruomenės centro darbo su jaunimsu geroji patirtis“. Apie tai, kaip Keturnaujienos bendruomenės centras atvirtas naujoms idėjoms ir permainoms, konferencijoje kalbėjo Aldona Narkūnienė. Apie sSudargo bendruomenės centro kūrybiško ir netradicinio tobulėjimo paieškas žmonėms pasakojo Alberta Natalija Dragūnaitienė. Pasirodo, šalyje esama daug žmonių, dar nežinančių apie bendruomenių centrų veiklą. Todėl Šakių rajono bendruomenių pirmininkė Grina Šnirpūnienė konferencijos dalyvius informavo apie bendruomenių veiklą, kas jas Lietuvoje koordinuoja.

Šakių rajono bendruomenių centrų atstovai Marijampolės švietimo centro organizuotame renginyje dalyvavo pirmą kartą. Jie džiaugėsi galėję pasisakyti ir iš kitų dalyvių pasisemti žinių, informacijos konferencijoje aptartomis temomis.
 
Marijampolės ir Alytaus trečiojo amžiaus universiteto dalyviai skleidė patirtį apie savo, kaip besimokančios organizacijos, kelią ir pasiekimus. Renginyje sulaukta ir svečių iš Ukrainos. Ukrainiečiai lietuvaičius informavo apie neformalaus suaugusiųjų švietimo perspektyvas vakarų Ukrainos kaimo vietovėse.

Marijampolės švietimo centro organizuotos konferencijos tikslas - įtraukti suaugusiuosius regiono gyventojus į diskusijas apie tai, kas yra besimokanti organizacija, sudaryti sąlygas mokyti vieniems kitus, mokytis vieniems iš kitų, demonstruoti praktiškai, ko ir kaip galima išmokti.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos