baneris leidinys

gamtukaiLapkričio 19 dieną  Šakių „Žiburio“ gimnazijoje vyko gamtos ir tiksliųjų mokslų konkursas viktorina „Gamtukai 2010“. Tai jau šeštasis toks renginys, kuriame savo žinias ir proto miklumą  išbandė aštuonios Marijampolės apskrities gimnazijos.

Nuotr. Išradinga Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivių komanda pasirodė tikrai šauniai ir buvo verta trečiosios vietos.

Konkurso dalyvius, mokytojus ir svečius su jau tradiciniu tapusiu konkursu pasveikino rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algimantas Damijonaitis, pasidžiaugdamas, kad tokie renginiai ne tik praplečia moksleivių žinias gamtos ir tiksliųjų mokslų srityje, bet ir stiprina gimnazistų draugystę.

Jam pritardamas Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas Elvydas Pauliukėnas palinkėjo viktorinos dalyviams sėkmės, o komandų sirgaliams ir svečiams smagaus laiko praleidimo.
 
Burtai lėmė, kad pirmoji atsakinėjo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos komanda, antri - Lukšių Vinco Grybo gimnazistai, treti – Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai, Pilviškių „Santakos“ gimnazistai  - ketvirti, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos komanda – penka, šešti – Kalvarijos gimnazijos moksleiviai, septinti – Vilkaviškio „Aušros“ gimnazistai ir aštunti – Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos moksleiviai.

Gimnazijų komandų laukė šios užduotys: įspūdingas ir daug emocijų sukėlęs namų darbų – gimnazijos ir komandos pristatymas, chemijos, biologijos, fizikos, informatikos ir matematikos dalykų viktorina bei praktinė užduotis iš pasirinkto mokomojo dalyko.

Garbiai komisijai susumavus rezultatus, nugalėtoja paskelbta Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos komanda, antroji vieta atiteko Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos moksleiviams, trečiąją vietą užėmė Šakių „Žiburio“ gimnazistai.  Komandos apdovanotos Padėkos raštais, o pirmąją vietą laimėjusi komanda ir išminties simboliu - suvenyru „Pelėda“. Švietimo ir sporto skyrius Šakių „Žiburio“ gimnazijai, organizavusiai konkursą, padovanojo knygą.

Po renginio gimnazistai ir jų mokytojai turėjo galimybę ne tik pasivaišinti rajono savivaldybės administracijos dovanotais saldumynais, bet ir tarpusavyje pabendrauti, pasidalyti įspūdžiais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos