baneris leidinys

Gruodžio 4 dieną Marijampolėje vyko „Sūduvos kultūros fondo“ organizuotos Jono Jablonskio 150-ųjų gimimo metinių iškilmės ir kalbos šventė „Pasakykim savo kraštui MYLIU!“.

Viktorinoje dalyvavo ir šauniai pasirodė Šakių rajono moksleivių komanda, kurią sudarė įvairių mokyklų vyresniųjų klasių mokinės: Ugnė Uždravytė, Romena Dėnaitė, Gintarė Raudžiūtė, Brigita Petkevičiūtė ir Greta Unguvaitytė.

Pirmoji vieta ir „Sūduvos kultūros fondo“ bei UAB „Mantinga“ prizas – kelionė į Šveicariją „Lietuvių rašytojų takais“ – atiteko Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos komandai, nors mūsų rajono merginos tik per plauką netapo nugalėtojomis

Po renginio „Sūduvos kultūros fondo“ steigėjai pasitarė ir nusprendė padaryti staigmeną geriausiai pasirodžiusiems kitų komandų atstovams. Taigi, ne veltui sakoma, kad Šv.Kalėdos – tai staigmenų ir dovanų metas. Kelione apdovanotos dvi antrąją vietą laimėjusios Šakių rajono komandos atstovės: Ugnė Uždravytė - Gelgaudiškio vidurinės mokyklos dvyliktokė ir Romena  Dėnaitė - Šakių „Žiburio“ gimnazijos ketvirtokė, taip pat  Vilkaviškio komandos, laimėjusios trečiąją vietą, kapitonas - Rokas Danilevičius iš Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos.
 
Gruodžio 23 dieną, pasveikinęs su Šv.Kalėdomis, šią džiugią žinią merginoms telefonu perdavė Seimo narys ir mūsų kraštietis Arvydas Vidžiūnas.  „Abi su Ugne labai džiaugėmės“, - prisimena Romena. – „Kelionės tikrai nesitikėjome, nes ji buvo pažadėta pirmosios vietos laimėtojams, todėl tai buvo – didelė staigmena.“ Šveicarijoje merginos kol kas tik mintimis, nes pirmiausiai reikia išlaikyti baigiamuosius egzaminus. Ugnė prisimena, kad jų suburta rajono komanda nesitikėjo laimėti, bet planavo būti trejetuke. „Net nesitikėjom, kad galim gauti tokią dovaną prieš Šv.Kalėdas“, - sako gelgaudiškietė.  

Pasak „Sūduvos kultūros fondo“ pirmininkės Daivos Klimavičienės, beveik visi viktorinos dalyviai yra baigiamųjų klasių mokiniai, todėl jų pačių pageidavimu kelionė į Šveicariją bus organizuojama po egzaminų, birželio viduryje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos