baneris leidinys

Gruodžio 23 dieną vykusiame rajono tarybos posėdyje priimtas sprendimas siūlyti Švietimo ir mokslo ministerijai įtraukti Lekėčių vidurinę mokyklą į Švietimo įstaigų modernizavimo programą.

Mokykloje siekiama  sumažinti išlaidas pastato apšildymui, pakeisti likusius medinius sporto salės ir valgyklos langus į plastikinius, pagal sanitarinius – higieninius reikalavimus įrengti vandens šildymo sistemą, stabdyti išorinių atitvarų irimą, prailginant pastato konstrukcijų ilgaamžiškumą, padidinant jo vertę ir pagerinant estetinę išvaizdą, sumažinti išlaidas elektros energijai, rekonstruojant elektros instaliaciją, pakeičiant šviestuvus pagal šiuolaikinius reikalavimus, atitinkančius elektrotechnines, priešgaisrines ir darbų saugos normas.

Programa finansuojama iš Lietuvos Respublikos valstybės biudžete ir Valstybės investicijų programoje Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintų bendrų asignavimų, Europos Sąjungos ir bendro finansavimo lėšų, savivaldybės biudžeto lėšų.

Lekėčių vidurinės mokyklos projektui įgyvendinti reikalingi 2,5 mln. litų. Savivaldybė įsipareigoja sumokėti 25 procentus, t.y. 650 tūkst. litų, numatomų minėtos mokyklos modernizavimo išlaidų iš rajono savivaldybės biudžeto lėšų, darbus numatyta vykdyti 2011 – 2012 metais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos