baneris leidinys

Kriūkų vidurinės mokyklos bendruomenėje tikrų tikriausia šventė -  gruodžio viduryje, artėjant didžiausioms šventėms, buvo gauta kompiuterinė įranga. Penkis naujus kompiuterius ir monitorius  mokiniai ras  sugrįžę po žiemos atostogų.  

Šią netikėtą dovaną už surinktas aukas, mirus mylimai mamai, mokyklai, kurioje ji mokėsi vaikystėje, įteikė Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenatis sūnus, taip pagerbdamas mamos atminimą. Kompiuterius nupirko ir persiuntė Lietuvoje gerai žinoma JAV labdaros organizacija „Lithuanian Mercy Lift“, vadovaujama pirmininko Jurgio Lendraičio. Daugiau nei 20 metų šios organizacijos  vykdoma veikla palieka žymų pėdsaką Lietuvoje, ypač medicinos srityje. „Lithuanian Mercy Lift“ padeda ligoninėms, vaikų ir senelių namams, bendradarbiauja su penkiais onkologijos centrais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose.

Kriūkų vidurinės mokyklos direktorė Lilija Liutvinienė apgailestauja, kad labdaros organizacija nesuteikė informacijos apie buvusią mokyklos mokinę, kurios atminimui sūnus padovanojo  tokią netikėtą dovaną. Mokyklos bendruomenė džiaugiasi ir dėkoja buvusiems savo mokiniams, kurie jos nepamiršta.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos