baneris leidinys

ievaVasario 25 dieną Šakių „Varpo“ vidurinėje mokykloje vyko technologijų olimpiada, sukvietusi geriausius mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklų medžio drožėjus. Šiek tiek nustebino šiame vyriškame kolektyve pasirodžiusi vienintelė mergina – Griškabūdžio vidurinės mokyklos vienuoliktokė Ieva Endriukaitytė, kuri jau trečius metus iš eilės dalyvauja tokiose olimpiadose.

Nuotr. Jau trečius metus iš eilės technologijų olimpiadoje dalyvauja vienintelė mergina – Griškabūdžio vidurinės mokyklos vienuoliktokė Ieva Endriukaitytė.

Pasak Ievos, mezgimas, siuvinėjimas ir kiti moteriški rankdarbiai jos visai nedomina. Nuo 5 klasės technologijų pamokose pabandžiusi medžio drožimą, šiandien jau negali išsiskirti su šiuo pomėgiu.  

7 – 8 klasių grupėje geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą užėmė Karolis Venskūnas iš Gelgaudiškio vidurinės mokyklos. Antrasis liko Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos aštuntokas Marius Pavalkis. Trečioje vietoje – Andrius Flėderis iš Paluobių pagrindinės mokyklos.
 
9 – 10 klasių grupėje dvi pirmosios vietos buvo skirtos Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos dešimtokams Arnui Mačiulskui ir Artūrui Rakauskui. Nuo jų nedaug atsiliko Griškabūdžio vidurinės mokyklos devintokas Ignas Girdauskas, kuris užėmė antrąją vietą. Dvi trečiosios vietos atiteko Vytautui Žemaitaičiui ir Algirdui Jasevičiui iš Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos.

11 – 12 klasių grupėje geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos vienuoliktokas Andrius Mockus. Dvi antrąsias vietas pasidalino Juozas Piedzevičius iš Gelgaudiškio vidurinės mokyklos ir Ieva Endriukaitytė iš Griškabūdžio vidurinės mokyklos. Tretieji liko Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ketvirtokas Paulius Matusa ir Griškabūdžio vidurinės mokyklos dvyliktokas Arvydas Gicevičius.
Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos oranžerijoje buvo pristatyta mokinių medžio drožimo darbelių paroda. Čia galima apžiūrėti geriausius Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, Šakių „Varpo“, Gelgaudiškio ir Griškabūdžio vidurinių mokyklų, Paluobių, Sudargo Martyno Sederevičiaus ir Šakių „Aukuro“ pagrindinių mokyklų jaunųjų drožėjų darbus.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos