baneris leidinys

festivalisKovo 4 dieną Gelgaudiškio vidurinėje mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs devintasis moksleivių festivalis ,,Dainuojame užsienio kalbomis“, į kurį susirinko per 100 rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių: 8 ansambliai,  7 solistai,  6 duetai,  2 tercetai, 2 kvartetai, dainavę anglų, vokiečių ir rusų kalbomis.

Nuotr. Tradiciniame moksleivių festivalyje „Dainuokime užsienio kalbomis“ dalyvavo per 100 rajono bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių.

Pats gausiausias ir linksmiausias dainininkų būrys atvyko iš Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus. Į sceną jie išėjo pasipuošę ne tik spalvingais perukais, bet ir Vokietijos vėliavėlėmis bei kita atributika ir dainavo vokiškas dainas.

Puikiai dainą ir šokį suderino Lukšių Vinco Grybo ir Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijų moksleiviai, smagiai scenoje dainas traukė Šakių „Žiburio“ gimnazijos dainorėliai, savo sidabriniu balsu visus užbūrė Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos solistė Vismantė Vasaitytė.
 
Gražiai dainas dainavo Griškabūdžio ir Plokščių vidurinių mokyklų bei Sintautų pagrindinės mokyklos moksleivių ansambliai, Lekėčių vidurinės ir Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklų duetai, iš Kriūkų vidurinės mokyklos atvykęs nemažas būrys dainorėlių: duetas, tercetas ir kvartetas.

Žinoma, neatsiliko ir šeimininkai – Gelgaudiškio vidurinės mokyklos moksleiviai, o mokytojos Editos Balčiūnienės vadovaujami jaunieji šokėjėliai paįvairino festivalio programą nuotaikingais šokiais.

Kai visi dalyviai ir jų vadovai sustojo scenoje, tapo aišku, koks gausus gabių moksleivių būrys veltui nešvaisto savo laiko, o noriai muzikuoja, dainuoja, mokosi kalbėti užsienio kalbomis, vadinasi, yra tolerantiški, atviri, geranoriški. Tokie jauni žmonės džiaugiasi patys ir džiugina kitus, yra nusiteikę bendrauti, padėti, aktyviai ieškoti savo gyvenimo kelio. Tokį jaunų žmonių siekį supranta ne tik jų mokytojai ir tėveliai, bet ir įmonių vadovai, parėmę šį renginį prasmingomis dovanomis. Tai knygynas „Litterula“, užsienio kalbų knygynas „Knygeta“, knygynų tinklas „Pegasas“,  leidyklos „Didakta“ ir „Briedis“, įmonių grupė „Alma litera“. Renginiu susidomėjo ir atminimo dovanėles atsiuntė Vokietijos ambasada Lietuvoje ir Goethe’s institutas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos