baneris leidinys

gelbekit_vaikus_popieteMotina Teresė sugebėjo kiekviename degradavusiame žmoguje matyti Kristaus atvaizdą. Ji sakė: „...Žmonės gali būti neprotingi, nelogiški ir egoistiški. Vis dėlto mylėkite juos! Jeigu darote gera, žmonės Jums priskiria egoistinius arba savanaudiškus motyvus. Vis dėlto darykite gera!...“ Ar tai gali kiekvienas? Manoma, jog tik dvasiškai stipriausieji. Jei nesame tokie stiprūs, pabandykime bent nenusižengti įstatymams.

Nuotr. Sintautų pagrindinėje mokykloje 7-10 klasių mokiniams buvo skirta popietė „Dekalogas ir įstatymas“, kurioje buvo kalbama apie gėrį ir įstatymų laikymąsi.

Apie tai buvo kalbama Sintautų pagrindinėje mokykloje vykusioje popietėje „Dekalogas ir įstatymas“ su 7-10 klasių mokiniais. Popietėje dalyvavo Sintautų parapijos klebonas Donatas Rolskis, kuris kartu su tikybos mokytoja I.Bakiene kalbėjo apie dvasines vertybes ir dekalogo tiesas. Šakių rajono apylinkės prokuratūros prokuroras L. Frančiakas mokinius supažindino su atsakomybėmis, kurios laukia įvykdžius vieną ar kitą nusikaltimą. Šakių rajono policijos komisariato nepilnamečių vyr. inspektorė V. Kutkaitytė kalbėjo apie teises ir pareigas. Apie įstatymus senovėje priminė istorijos mokytoja I. Strokienė. Svečiai sutiko, kad įstatymas ir dekalogas žengia vienas greta kito. Prokuroras L. Frančiakas pastebėjo, kad net ir Baudžiamasis kodeksas iš pirmo žvilgsnio primena maldaknygę. Mokyklos direktorius Vytautas Strolys pasidžiaugė tokiu netradiciniu renginiu ir padovanojo svečiams atsiminimo dovanas apie mokyklą. O socialinė pedagogė J. Arštikaitienė išlydėdama svečius linkėjo, kad susitikimai su pareigūnais būtų mokykloje, o ne teismo salėje.
 
Jei mes turėtumėme nors tokį tikėjimą kaip garstyčios grūdelis, tai galėtumėme kalnus vartyti. Tai turėkime tikėjimą bent mažiausios smiltelės dydžio, tada mūsų šeimos bus darnios, gimtinėse nebus karo ir visi žmonės gyvens sveikai, ilgai ir laimingai.  

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos