baneris leidinys

soc_pedagogaiKovo 17 dieną Gelgaudiškio specialiojoje mokykloje vyko rajoninis socialinių pedagogų metodinis susirinkimas. Rajono socialiniai pedagogai dalijosi savo darbo patirtimi.  

Nuotr. Gelgaudiškio specialiojoje mokykloje vyko rajono socialinių pedagogų metodinis susirinkimas.

Rajono pedagogai, lankydamiesi Gelgaudiškio specialiojoje mokykloje, turėjo galimybę susipažinti su mokyklos gyvenimo sąlygomis. Mokyklos socialinė pedagogė Rūta Jurkšaitienė kolegas supažindino su  vykdomais projektais ir kita socialine veikla. Mokyklos direktorė Birutė Navikienė kalbėjo apie bendrus projektus ateityje. Kai šiandien aplinkui tiek pavydo ir nesusikalbėjimo, direktorė stebėjosi matydama viename būryje nuoširdžius kolegas. Renginyje dalyvavusi Švietimo ir sporto skyriaus vyresnioji specialistė Galina Murauskienė sutiko, kad socialiniai pedagogai šiek tiek kitokie, jie, kaip ir specialieji pedagogai, į viska žvelgia kitaip. Metodinio ratelio pirmininkė Jūratė Arštikaitienė tikino, kad negalime būti kitokie, mes turime visose situacijose įžvelgti pamatinę problemą, kad pajudėtu kitų problemų sprendimas. „Socialinio pedagogo specialybė gana nauja, todėl mums lengviau, nei kitiems mokytojams priimti naujoves, keisti mąstymą ir požiūrį, į problemas mokykloje, žiūrėti plačiau ir giliau“,- teigė J. Arštikaitienė.
 
Pasitarimo metu mokyklos buvo kviečiamos prisijungti prie Sintautų pagrindinės mokyklos vykdomo projekto “Saugi mokykla”, taip pat buvo raginama mokyklose veikiančias grupes prieš smurtą aktyviai rengti akcijas, kurių metu būtų platinama informacija, kaip būtų galima prisidėti renkant aukas per žemės drebėjimą nukentėjusiems Japonijos vaikams.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos