baneris leidinys

pedelesGegužės 6 dieną Plokščių vidurinėje mokykloje pirmą kartą vyko rajoninė vaikų šokių šventė „Mažos pėdelės - gražūs žingsneliai“, kurią organizavo šios mokyklos pradinių klasių mokytoja Danguolė Klimanskytė.

Nuotr. Pirmojoje mažųjų šokėjų šventėje pasirodė nemažai dalyvių iš viso rajono.


Mokytojos idėją noriai palaikė bei ją įgyvendinti padėjo ir kitos pradinių klasių mokytojos. Pasak šventės organizatorės, tikimasi, jog šis naujai gimęs renginys taps tradiciniu.

Į pirmąją mažųjų šokėjų šventę atvyko nemažai dalyvių iš viso rajono: patys mažiausi šokėjai atkeliavo iš Sintautų vaikų darželio, scenoje pasirodė ir Gelgaudiškio, Kriūkų, Šakių „Varpo“ vidurinių mokyklų jaunučių kolektyvai, Kudirkos Naumiesčio V.Kudirkos gimnazijos jaunieji šokėjai bei, žinoma, šeimininkai– Plokščių vidurinės mokyklos šokėjai.

Tiek svečiai, tiek dalyviai, tiek šventės organiztoriai mano, kad pirmasis renginys pavyko, nes svarbiausias jo tikslas – išjudinti net ir nedidelių mokyklų šokėjus, paskatinti juos pasirodyti, į kitus pasižiūrėti – buvo pasiektas. „Svarbiausia pabūti kartu, parodyti tai, ką išmoko, pasigėrėti savo ir savo draugų judesių grakštumu, pasimėgauti gera nuotaika“, - kalbėjo šokių šventės rengėja.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

92

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos