baneris leidinys

svietimoGegužės 12 – 13 dienomis mūsų rajono švietimiečiai sulaukė svečių – savo kolegų  Utenos rajono mokyklų direktorių bei Švietimo ir sporto skyriaus atstovų, su kuriais prieš keletą metų užsimezgė glaudūs draugystės ir bendradarbiavimo ryšiai, kai „Aukuro“ pagrindinės mokyklos pedagogai kartu su uteniškiais dalyvavo bendrame projekte.

Nuotr. Utenos rajono mokyklų direktoriai, Švietimo ir sporto skyriaus atstovai neslėpė susižavėjimo naujai įrengtu baseinu.

Atvykusius svečius pirmiausiai pasveikino rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius ir prisiminimui kiekvienam svečiui padovanojo po „sidabrinį“ tušinuką, pašmaikštaudamas, kad niekam sugrįžę namo nesigirtų.

Šio susitikimo tema „Ugdymo galimybės netradicinėse erdvėse“. Svečiai lankėsi ne tik Griškabūdžio ir Kriūkų vidurinėse mokyklose, Šakių „Žiburio“ gimnazijoje, Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinėje mokykloje, kur susipažino su mokyklų bendruomenėmis ir jų projektine veikla, bet ir Jaunimo kūrybos ir sporto centre, Zyplių dvare, tradicinėje Šakių amatų dienoje, pasigrožėjo Sudargo piliakalniais.
 
Susitikimo metu buvo diskutuojama tokiomis temomis, kaip „Bendradarbiavimo galimybės ir naujas požiūris į ugdymo procesą“, „Neformaliojo ugdymo reikšmė mokyklos kultūros formavimui“, „Mokyklos vieta bendruomenėje, tradicijų kūrimas ir puoselėjimas“, „Netradicinės edukacinės erdvės“, „Mokinių ugdymas netradicinėse aplinkose ir pamokos kitaip“. Taip pat buvo kuriamas tolimesnio bendradarbiavimo projektas, diskutuojama apie patirtinį mokymąsi mokyklų vadovų darbe.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

93

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos