baneris leidinys

gelgaudiski_mokyklaGegužės 20 dieną Gelgaudiškio vidurinėje mokykloje vyko mokytojų, mokinių ir jų tėvų susirinkimas, skirtas ne tik praėjusiųjų mokslo metų bei jų rezultatų aptarimui, bet ir naujos mokyklos tarybos išrinkimui, galimybės tapti gimnazija kitų svarbių klausimų aptarimui.

Nuotr. Mokyklos bendruomenė su viltimi laukia 2014 metų ir galimybės vidurinei mokyklai tapti gimnazija.


Mokyklos direktorius Romas Dumbliauskas kalbėjo, kad mokinių pasiekimai, mokytojų kvalifikacija ir išorinis auditas rodo, jog mokykla galėtų reorganizuotis į gimnaziją, tačiau tam trukdo vienintelis ir bene svarbiausias Švietimo ir mokslo ministerijos nustatytas kriterijus – sumažėjęs mokinių skaičius. „Gerai estams, - garsiai pavydėjo R.Dumbliauskas, - jie visas vidurines mokyklas reorganizavo į gimnazijas, nežiūrėdami, trūksta vaiko ar ne.“
 
Į susirinkimą trumpai užsukęs savivaldybės meras Juozas Bertašius pastebėjo, kad Gelgaudiškio vidurinei mokyklai tapti gimnazija didžiausia tikimybė tik 2014 metais, kai mokinių skaičius bus artimiausias numatytiems kriterijams – užtikrinti penkių metų bėgyje du 11 klasių komplektus ir ne mažiau 50 mokinių. Suteikdamas viltį gelgaudiškiečiams jis pabrėžė, kad viskas priklausys nuo jų pačių – jei mokiniai neišvažinės į kitas mokyklas, o patriotiškai lankys savo mokyklą, 2013 metais bus galima pradėti reorganizacijos procesą.

Toliau susirinkimą tęsė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Baužaitė, supažindindama su mokinių ugdymo naujovėmis ir pasiekimais, elektroninio dienyno nuo naujųjų mokslo metų įvedimu. Mokyklos  tarybos pirmininkė Aurelija Vaičaitienė pristatė baigiančios savo kadenciją tarybos veiklą nuo 2008 metų, apžvelgė nuveiktus darbus ir pasiekimus. Ateinančių trijų metų kadencijai vienbalsiai buvo patvirtinti penki tėvų atstovai, kurie ne tik tęs ankstesnės tarybos pradėtą veiklą, bet, pasak R.Dumbliausko, jų laukia atsakingas darbas, vidurinei mokyklai siekiant gimnazijos statuso.

Renginio metu susirinkusiuosius linksmino mokyklos choras, pritariant gitarai dainavo vyreniųjų klasių mokinės, nuoširdžiai scenoje vaidino pradinukai. Pati iškilmingiausia susirinkimo dalis – mokinių ir jų tėvų apdovanojimas Padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis už laimėjimus tarptautiniuose konkursuose, respublikinėse ir rajoninėse olimpiadose.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos