baneris leidinys

cepaitienePastarąsias dvi savaites ,,Aukuro“ pagrindinėje mokykloje buvo jaučiamas išskirtinis sujudimas – čia viešėjo dvi pedagogės iš Vilniaus. Pevencinės veiklos organizavimo subtilybių mokėsi Vilniaus ,,Žiburio“ pradinės mokyklos direktorė Bronė Zalieskienė ir nepamokine veikla domėjosi Emilijos Pliaterytės pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Marytė Čepaitienė.

Nuotr. M.Čepaitienė (dešinėje) sėmėsi patirties diskutuodama su V.Frančiakiene ir L.Smilgiuviene.

„Aukuro“ pagrindinė mokykla pateko į 52 - iejų Lietuvos mokyklų sąrašą, kuriose vykdomas mokytojų stažuočių projektas.  Pirmoji stažuotė ,,Prevencinės veiklos įtaka kuriant mokykloje saugią ugdymosi aplinką“ vyko gegužės 9 - 13 dienomis. Jos vadovė - direktoriaus pavaduotoja ugdymui Margarita Liukaitienė B.Zalieskienę supažindino su prevencinio darbo mokykloje sistema, Minimalios ir vidutinės priežiūros priemonių taikymo atvejais (vaiko gerovės komisija), dokumentų komisijai ruošimo tvarka. Viešnia dalyvavo susitikime su Alytaus ,,Šaltinių“ pagrindinės mokyklos projekto ,,Besimokančių mokyklų tinklai“ komanda, mokėsi gryninti problemą, dalyvavo diskusijoje  apie priekabiavimą bei gabių mokinių ugdymą, apsilankė Gelgaudiškio specialiojoje mokykloje, Šakių vaikų globos namuose.  
 
Gegužės 16 – 20 dienomis vyko antroji stažuotė ,,Mokyklos tradicijų puoselėjimas nepamokinėje veikloje“, kuriai vadovavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Alina Staniulienė. M.Čepaitienė domėjosi nepamokine mokyklos veikla, gilias tradicijas mokykloje turinčia etnokultūrine sritimi, dalyvavo etnokultūrinių būrelių užsiėmimuose, bendravo su juos lankančiais mokiniais, vadovėmis Aidute Žemaitiene ir Renata Šuopiene. Su menine projektine veikla stažuotoją supažindino technologijų ir dailės mokytojos Vilma Frančiakienė ir Lina Smilgiuvienė, apie tradicinius sportinius renginius papasakojo pradinių klasių mokytoja N. Jankauskienė, bibliotekininkė Birutė Šalkauskienė papasakojo apie projektinę bibliotekos veiklą. Kolegė iš Vilniaus ypač susidomėjo tradiciniu labdaros koncertu ,,Ant angelo sparnų gerumas supasi“, kurio metu yra teikiamos Gerumo Angelo nominacijos.

„Šios stažuotės suteikė progą ir mums pasitikrinti save, pažiūrėti į savo stipriąsias puses tarsi iš šalies, pasidžiaugti laimėjimais, pasiekimais, o taip pat užmegzti draugiškus santykius su kitomis Lietuvos mokyklomis“, - išlydėjusi viešnias mintimis dalijosi A.Staniulienė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos