baneris leidinys

laurinaitisGegužės 26 dieną Griškabūdžio vidurinėje mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs nominacijų renginys „Vaikų balsas 2011“. Mokyklos moksleivių taryba klasėse išplatino anketas, kuriose vaikai savo balsus atidavė už labiausiai vertus vienos ar kitos nominacijos vardo mokinius ir mokytojus.

Nuotr. Jau antrus metus iš eilės vaikai savo balsus atiduoda už mokytoją Romanui Laurinaičiui.

Nominacija „Metų mokslinčius“ įteikta Povilui Sinkevičiui, stebinančiam aplinkinius savo žiniomis. „Metų mokytojo“ vardo, vaikų nuomone, labiausiai vertas istorijos ir rusų kalbos mokytojas Ričardas Bacevičius, nors dar tik trejus metus dirba šioje mokykloje. „Metų entuziaste“ vienbalsiai išrinkta visur suspėjanti, mokyklai rajone atstovaujanti, bet ir mokslų neapleidžianti Milda Kuraitė. „Metų mokyklos žmogumi“ jau antrus metus iš eilės nominuotas kupinas naujų idėjų ir visiems padedantis direktoriaus pavaduotojas užklasinei veiklai Romanas Laurinaitis. „Metų gražuolio“ nominacija atiteko vienuoliktokui Vygantui Sakalauskui, kuris tik šiais metais pradėjo mokytis Griškabūdžio vidurinėje mokykloje.

Nors šiais mokslo metais mokykloje atsirado daug naujų mokymosi priemonių, tačiau vaikai yra vaikai, ir jiems labiausiai patinkantis „Metų pirkinys“ – du teniso stalai. Nekilo abejonių, kodėl „Svarbiausia mokyklos akimirka“ vienbalsiai išrinkta ilgai laukta žinia, kad mokykla atitinka visus kriterijus ir gali vadintis gimnazija.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos