baneris leidinys

Dar nenuaidėjus Paskutiniam skambučiui, abiturientai jau spėjo išlaikyti po keletą egzaminų. Valstybinių brandos egzaminų rezultatai skelbiami praėjus mėnesiui po egzamino, o laikiusieji mokyklinius egzaminus, savo balus gali sužinoti kur kas anksčiau.

Šiuo metu jau yra paskelbti technologijų ir dailės mokyklinių brandos egzaminų rezultatai.

Į pirmąjį, technologijų egzaminą užsiregistravo 105 kandidatai iš Lukšių Vinco Grybo ir Griškabūdžio gimnazijų, Gelgaudiškio, Kriūkų ir Plokščių vidurinių mokyklų bei Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus. Vidutinis įvertinimo balas rajone – 8,91.

Daugiausiai moksleivių technologijų egzaminą rinkosi Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje – net 67 kandidatai. Du abiturientai į egzamino laikymą neatvyko, o vidutinis jų balas mažiausias iš visų rajono bendrojo lavinimo mokyklų – 8,11.

Be profesinio rengimo centro moksleivių, technologijų egzaminą rinkosi 16 lukšiečių. Jų vidutinis įvertinimo balas – 9,19. Didžiausiu vidutiniu balu – 9,60 buvo įvertinti 5 Kriūkų vidurinės mokyklos abiturientai.
 
Dailės mokyklinį brandos egzaminą laikė 71 moksleivis iš Šakių „Žiburio“, Lukšių Vinco Grybo, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos ir Griškabūdžio gimnazijų, Šakių „Varpo“, Gelgaudiškio, Lekėčių ir Kriūkų vidurinių mokyklų, suaugusiųjų klasės ir vienas išorinis kandidatas. Bendras įvertinimo balas – 8,83 – didesnis už bendrą Lietuvos vidurkį – 8,65 balo.

Daugiausiai dailės egzaminą rinkosi „Varpo“ vidurinės mokyklos abiturientų – net 21, tačiau bendras jų įvertinimo vidurkis pats mažiausias rajone – tik 7,53 balo. Po 13 moksleivių šį egzaminą rinkosi Griškabūdžio ir Kudirkos Naumiesčio gimnazijose. Griškabūdiečių bendras įvertinimo vidurkis – 8,85 balo, o naumiestiečių – 8,50 balo. Didžiausiu balu – 10 buvo įvertinti penki dailės egzaminą laikę Lukšių Vinco Grybo gimnazijos abiturientai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos