baneris leidinys

stovyklaŠią vasarą sporto klube „Audra“ startavo tikriausiai vienintelė mūsų rajone dieninė sporto ir savęs pažinimo stovykla „Šypsenos“. Tradiciškai tokią stovyklą ir anksčiau organizuodavo Šakių vaikų dienos centro „Gelbėkit vaikus“ direktorė Jūratė Arštikaitienė. Trijų, po penkias dienas trukusių pamainų, metu čia laiką gerai leido daugiau kaip 50 vaikų iki 16 metų.

Nuotr. Vaikai ne tik sportavo, bet ir turėjo galimybę pasipliuškenti Jaunimo sporto ir kūrybos centro baseine.

Vienas šios dieninės stovyklos iniciatorių buvo Kęstutis Smirnovas, kuris kartu su Šakių vaikų dienos centro „Gelbėkit vaikus“ direktore Jūrate Arštikaitiene organizavo Šakių miesto vaikų  užimtumą vasaros atostogų metu. Pasak jo, sporto klubo „Audra“ patalpos vasarą nėra užimtos, todėl ir kilo idėja pakviesti čia vaikus praleisti laiką nuo 10 iki 15 valandos. Vaikus užimti padėjo keturios savanorės merginos: Sonata ir Eglė Tamulevičiūtės, Viktorija Rakauskaitė bei Ieva Steputytė.

Vaikai turėjo galimybę kasdien po dvi valandas sportuoti, pabandyti atlikti keletą Rytų kovos menų veiksmų, žaisti krepšinį, kvadratą, futbolą, varžytis įvairiausiose estafetėse, pliuškentis Jaunimo kūrybos  ir sporto centro baseine. Treniruotes vaikams vedė ir Rytų kovos menų veiksmų mokė K.Smirnovas. Likusį laiką stovyklautojai praleisdavo su J.Arštikaitiene. Ji mokė vaikus savęs pažinimo paslapčių, užsiėmimų metu daug dėmesio skirdama vaikų jausmams, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių ugdymui. Žaisdami ir piešdami vaikai mokėsi mandagumo ir kultūringo elegesio.
 
Didelį įspūdį vaikams paliko profesijų dienos, kai traukdami burtus jie sužinodavo su kokia profesija teks susipažinti iš arčiau ir grįžus papasakoti draugams. Stovyklautojai lankėsi ir Šakių policijos komisariate, ir Šakių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, ir rajono savivaldybėje, kur juos maloniai priėmė meras Juozas Bertašius.

J.Arštikaitienė ir K. Smirnovas teigė, kad dieninė stovykla, suburianti vaikus gerai ir naudingai praleisti laiką, tikrai pavyko. Vaikai ne tik ilsėjosi, sportavo, bet ir daug ko išmoko. Organizatoriai džiaugiasi, kad šia stovykla ypač patenkinti ją lankiusių vaikų tėvai,  negalintys šiandien išleisti savo atžalų į brangiai kainuojančias vasaros stovyklas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos