baneris leidinys

Balandžio 7 d. Šakių „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje vyko kasmetinės rajoninės pradinių klasių moksleivių  varžybos „Šviesoforas“. Šiemet konkurse nugalėjo ir teisę rajonui atstovauti zoninėse varžybose Lazdijuose įgijo Gelgaudiškio vidurinės mokyklos pradinukai.

Nuotr. Kaip ir kasmet mokiniams teko spręsti situacijas maketuose, vardinti kelio ženklus, pereiti per pėsčiųjų perėjas.

Išviso šiais metais konkurse-varžybose dalyvavo 8 rajono mokyklų komandos. I-IV klasių moksleiviams kaip ir kasmet teko spręsti situacijas maketuose, vardinti kelio ženklus, pereiti per pėsčiųjų perėją. Šiemet pirmą kartą į varžybų programą buvo įtrauktą ir meninė programa – vaikai ruošė pristatymus, įvairius darbelius, pateikė piešinius. Kaip informavo vertinimo komisijos pirmininkas, Kelių policijos padalinio pareigūnas Gintautas Vedegys, saulėtas ir gražus oras leido varžybų dalyviams praktinę užduotį atlikti gatvėje – realioje pėsčiųjų perėjoje prie Šakių „Žiburio“ gimnazijos. Tai taip pat leido komisijai objektyviau vertinti moksleivių pasirodymus, parodė realiame gyvenime dažniausiai daromas klaidas.
G.Vedegys pasidžiaugė, kad moksleivių pasiruošimo lygis varžyboms kasmet gerėja. Pastebimas ir šių vaikų žymiai drausmingesnis elgesys gatvėse. Reikėtų paminėti ir tai, kad, pavyzdžiui, varžyboms vaikus ruošianti Šakių „Aukuro“ pagr. mokyklos pradinių klasių mokytoja Nijolė Ulinskienė saugaus eismo klausimams skiria ypatingą dėmesį. Ir nors ši komanda šiemet netapo nugalėtojais, iš prizininkų sąrašo niekada nebuvo iškritę.
Ir šįkart jie nedaug teatsiliko nuo nugalėtojų, o III-ąją vietą iškovojo Lukšių V.Grybo vidurinės mokyklos pradinukai.

„Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos