baneris leidinys

Prieš pat rugsėjo 1-ąją per visą šalį nuvilnijo spontaniška savanoriška paramos akcija „Būk pirmūnas“, kuri šiemet pirmą kartą vyko ir Šakiuose. Per tris dienas prekybos centruose „Maxima“ mūsų rajono savanoriai surinko nemažą kiekį mokyklinių reikmenų, kurie buvo išdalinti daugiavaikių ir sunkiau besiverčiančių šeimų vaikams.

Pasak akcijos organizatoriaus „Neribotų galimybių fondo“ prezidento Ramūno Buroko, šią iniciatyvą pradėjusio prieš ketverius metus, šiemet socialinė akcija savo rezultatais pranoko pernykštę -  žmonės noriai aukoja mokyklines prekes, išreikšdami palaikymą ir supratimą dėl sunkios mažamečius vaikus auginančių šeimų padėties. Šiais metais paramą mokyklinėmis prekėmis savanoriai rinko 17 šalies miestų esančiose 26 prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse.  Tarp jų ir Šakiuose. Čia Modesta Domeikaitė, Brigita Čelkytė, Gytis Jurgelevičius, Dovilė Vilkauskaitė ir Gerda Bilskytė surinko nemažą kiekį sąsiuvinių, rašiklių, flomasterių, kitų mokyklai būtinų priemonių.

Savanoriai visoje Lietuvoje suskaičiavo, kad būsimiems moksleiviams buvo surinkta daugiau nei 300 tūkst. sąsiuvinių, 5 tūkst. rašiklių, 3,5 tūkst. flomasterių rinkinių, 500 mokyklinių kuprinių, iš kurių net 400 padovanojo parduotuvių tinklas „Maxima“. Šakiuose jų gauta 30. Pasak akcijos „Būk pirmūnas“ iniciatoriaus mūsų krašte Martino Eimučio, ši kilni ir labai reikalinga parama parodė, kad visuomenė nėra abejinga socialinėms problemoms ir sunkumams išleisti vaikus į mokyklas.

Akcijos metu surinktus daiktus išdalinti padėjo Šakių socialinių paslaugų centras, teikiantis socialines paslaugas visame rajone. Buvo sudaryti keturi pirmoko reikmenų paketėliai, juos gavo Kudirkos Naumiesčio, Lekėčių, Plokščių ir Gelgaudiškio seniūnijų pirmokėliai. Keturis vyresniųjų pradinukų reikmenų paketėlius gavo Šakių, Lekėčių, Gelgaudiškio ir Griškabūdžio šeimos. Mažesnius mokyklinių reikmenų paketėlius gavo aštuonios Kriūkų, Griškabūdžio, Slavikų, Šakių seniūnijų šeimos. Dar šiek tiek reikmenų buvo skirta Šakių ir Lukšių vaikų dienos centrams. Trisdešimt kuprinių buvo padalinta keturioms rajone veikiančioms šeimynoms, taip pat Plokščių, Kudirkos Naumiesčio ir Sintautų seniūnijų nepasiturinčiai gyvenančių šeimų vaikams.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos