baneris leidinys

stovykla_savanorysteStovykla, skatinanti savanorystę Rugpjūčio 27-29 dienomis Zyplių dvare vyko jaunimo stovykla, kurios metu buvo statoma poetinė kompozicija „Laiptai“. Kompozicijos režisierė – Vilija Meškaitienė. Ši stovykla buvo projekto „Patsaunoris“ savanorystės skatinimo programa Šakių rajono jaunimui.

Nuotr. Teatro stovyklos dalyviai kartu su režisiere Vilija Meškaitiene sukūrė poetinę kompoziciją „Laiptai“.

Pirmąją stovyklos dieną stovyklautojus aplankė profesionalus aktorius Remigijus Endriukaitis, dirbantis Kauno valstybiniame lėlių ir Kauno mažajame teatruose. Jis pasidalijo savo, kaip aktoriaus, patirtimi, idėjomis, taip pat vedė kūrybinius užsiėmimus, kurių metu išmokė teatrinių žaidimų, padedančių „apšilti“ ir įsijausti į vaidmenį prieš spektaklį.

Antrąją ir trečiąją dienomis vyko kūrybinės dirbtuvės su Vilija Meškaitiene, kuriose ir „gimė“ maždaug penkiolikos minučių trukmės poetinė kompozicija „Laiptai“. Toks pavadinimas buvo pasirinktas neatsitiktinai. Laiptai asocijuojasi su tikslų siekimu, aukščiu ir rizika. Tad savanorystės projektui tokia tematika labai tiko. Ši kompozicija skatino nebijoti pabandyti kažką naujo, kartais surizikuoti ir pačiam kurti savo gyvenimą. Būtent savanorystė suteikia galimybę išbandyti save įvairiose situacijose, tobulėti ne tik asmeninėje, bet ir profesinėse srityse.
 
Projektas „Patsaunoris“ prasidėjo teatro stovykla Zyplių dvare ir kompozicija „Laiptai“. Kitos veiklos kol kas dar laukia savo eilės. Projektą „Patsaunoris“ remia Šakių rajono savivaldybė ir ES programa „Veiklus jaunimas“. Stovyklos dalyvė Bernadeta Domeikaitė prasitarė, kad Šakių rajono jaunimas turės galimybę rugsėjo mėnesio pabaigoje savanoriauti ir atlikti praktiką net dešimtyje mūsų krašto įstaigų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos